Son Dakika Haberleri: Serenay Sarıkaya dekolteli fotoğrafıyla mest etti

Serenay Sarıkaya dekolteli fotoğrafıyla mest etti

7 gün önce

Televizyon ekranlarına ara vererek tiyatro kariyerine odaklanan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, dekolteli fotoğrafıyla takipçilerinden tam puan aldı. Sarıkaya fotoğrafına, "Her şey siyah Her şey mavi." notunu düştü.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya yeni imajı vedekolteli fotoğrafıyla takipçileri tarafından çok beğenildi. Instagram hesabından paylaşım yapan Serenay Sarıkaya fotoğrafa İngilizce olarak, "Her şey siyah Her şey mavi." ifadelerini kullandı. Sarıkaya'nın fotoğrafı on dakika içerisinde on binlerce beğeni aldı.

SESİYLE HAYRAN BIRAKMIŞTI

İnternet üzerinden yayın yapan bir talk showa katılan Serenay Sarıkaya sesinin güzelliğiyle ağızları açık bırakmıştı. Güzel oyuncunun takipçileri yorumlarıyla Serenay Sarıkaya'nın sesinin güzelliğine vurgu yapmıştı. Sarıkaya'nın bir takipçisi konuyla ilgili, "İpek gibi sesin var. Dinlerken hayran kaldım." ifadelerini kullanmıştı.

Serenay Sarıkaya dekolteli fotoğrafıyla mest etti
Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 05:47 

YORUMLAR (10)


Aleyna Tilki, "Yine yerdeyim" diyerek mini elbiseli fotoğrafını yayınladı
Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan eski playboy modelinden tartışma yaratacak vaatler Güzel oyuncu Mine Tugay'dan mini etekli fotoğraf İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu dergiye kapak oldu