Son Dakika Haberleri: Serenay Sarıkaya'nın Evlilik Sözleşmesi Teklifini Duyan Kerem Bürsin Deliye Döndü

Serenay Sarıkaya'nın Evlilik Sözleşmesi Teklifini Duyan Kerem Bürsin Deliye Döndü

4 gün önce

3 buçuk yıldır aşkları dolu dizgin ilerleyen oyuncu çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in arasının bozuk olduğu ve buna Sarıkaya'dan gelen evlilik sözleşmesi teklifinin neden olduğu iddia edildi.

3 buçuk yıldır aşkları dolu dizgin ilerleyen oyuncu çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in arasının bozuk olduğu ve buna Sarıkaya'dan gelen bir teklifin neden olduğu iddia edildi.

"EVLİLİK SÖZLEŞMESİ" TEKLİF ETTİ

Üç buçuk yıldır birlikte olan ve birbirlerini çok seven çiftin ilişkisine nazar değdi. Kerem Bürsin geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta röportaj verdiği Some Men dergisine, "Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum" demişti. Serenay Sarıkaya ile evlenmeyi çok isteyen Kerem Bürsin önceki gün sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Teklifi sevinçle karşılayan genç kadın sohbet sırasında 'Evlilik Sözleşmesi' yapmayı teklif etti. Buna çok şaşıran Kerem Bürsin sevgilisine tepki gösterdi.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Seranay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in tartıştıkları hatta zaman zaman seslerini yükselterek birbirlerine girdikleri kaydedildi. Evlilik teklifinin karşılığında hiç ummadığı bir karşı teklif alan ve olayın kavgaya dönüşmesi üzerine gururu incinen Kerem Bürsin'in büyük hayal kırıklığı yaşadığı öğrenildi.


YORUMLAR (62)
  • gercek: ne var bunda artik ne yazikki ciftlerden ya kadin yada erkek evlilik sözlesmesi yapabilir bunda gururun kirilmasina gerek yok . seviyorsan saten kabul edersin. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Icb: Evlilik teklifi eder etmez malinimi duşündün bi nefes alsaydin konussaydin ihaleyemi giriyorsunuz evlilik teklif ettigi zaman hemen sozlesme denmesi nerde görülmüş. Madem adam yiyici gozünde evlenme. Onunda bi kariyeri ekranyuzlulugu var yani Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Serenay Sarıkaya'dan Evlilik Açıklaması! Bomba İddia: Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kaldırılıyor

Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi Ünlü Opera Sanatçısı Sedat Öztoprak, Hayatını Kaybetti