Son Dakika Haberleri: Serenay Sarıkaya'nın Göbeğini İçine Çekmesi Sosyal Medyada Olay Oldu

Serenay Sarıkaya'nın Göbeğini İçine Çekmesi Sosyal Medyada Olay Oldu

2 ay önce

Bir giyim markası için objektiflerin karşısına geçen Serenay Sarıkaya, karnını içine çekerek poz verince sosyal medyada çok konuşuldu.

Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu bir jeans markası için Serenay adlı koleksiyon hazırladı. Tasarımlarının tanıtımı için davet verildi. Basının karşısına çıkan Sarıkaya'nın poz verirken göbeğini içine çekmesi ise sosyal medyaya olay oldu.

"SERENAY BİLE GÖBEĞİNİ İÇİNE ÇEKİYORSA BİZ NE YAPALIM?"

Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu Mavi Jeans için 'Serenay' adını verdiği bir koleksiyon hazırladı. Tasarımlarının tanıtımı için de Levent'teki Ferko Binası'nda önceki akşam davet verildi. Serenay Sarıkaya'ya sevgilisi Kerem Bürsin eşlik etti. Geceye sosyete ve sanat dünyasından yıldız yağdı. Serenay Sarıkaya, lansman sonrası basının karşısına çıktı. Poz verirken karnını içine çekmesi ve çekim bittikten sonra bırakması ise sosyal medyaya olay oldu. Kimi ''Göbeği yokken Serenay bile göbeğini içine çekiyorsa biz ne yapalım?'' derken, bazıları ise ''Olmayan göbeği içine çekti, göbek içine kaçtı'' dedi.

Serenay Sarıkaya, Bergen'in Hayatını Canlandıracağı Filmin Senaryosunu Beğenmeyince Çekimler 2019'a Ertelendi!

Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya, Bornozlu Fotoğrafını Takipçileriyle Paylaştı


YORUMLAR


Habertürk Yazarı Sevilay Yılman "Artık Belli" Deyip Söyledi: AK Parti'nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım Türkiye'nin Konuştuğu Olayda DNA Testinin Sonucu Açıklandı

Vatani Görevini Yapan Asker, Nöbet Tuttuğu Kulübede Ölü Bulundu