Sergen Yalçın'dan oyuncularına veryansın: Üç kere geliyorlar ikisi gol oluyor - Son Dakika

Sergen Yalçın'dan oyuncularına veryansın: Üç kere geliyorlar ikisi gol oluyor

06.11.2020 23:04

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 3-1 kaybedilen Gaziantep maçı sonrası oyuncularının performansını eleştirdi. Yalçın, "Kalemize gelen ilk top gol oldu. Üç kere geliyor ikisi gol oluyor, ilk gelen gol oluyor. Bireysel hatalar ön plana çıktı bugün" dedi.

Beşiktaş'ın deneyimli çalıştırıcısı Sergen Yalçın, Gaziantep FK maçındaki 3-1'lik yenilginin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Maçı değerleniren tecrübeli teknik adam, "Geçen haftaki oyundan sonra bu maçtaki performans olmadı. Kalemize gelen ilk top gol oldu. Üç kere geliyor ikisi gol oluyor, ilk gelen gol oluyor. Bireysel hatalar ön plana çıktı bugün" diye konuştu.

Yalçın, "Sürekli diyorlar ya Welinton oynamaz, nereden geldi. Welinton sakatlandıktan sonra gördük durumu. Fazla konuşmamak lazım bilmeden. Welinton'un oyundan çıkması maalesef, yediğimiz gollerde bireysel hatalar yapmamıza yol açtı" ifadelerini kullandı.

"ÇOK BASİT GOL YİYORUZ"

Montero ve Ersin'i açık şekilde eleştiren deneyimli hoca, "Bireysel hatalara çare bulamayız. Buna çözüm bulamayız. Çok basit gol yiyoruz. Kırmızı kartta Montero hata yapıyor. Ersin çıkması gerekene çıkmıyor, arada kalıyor. Aradan adam kaçırıyorlar. Elimizden gelen bir şey yok. 3 stoperim var ve bir de Erdoğan. Welinton ve Vida ile oynuyoruz, bir de Montero var zaten" şeklinde konuştu.

"KIRMIZI KART MOTİVASYONU DÜŞÜRDÜ"

Kırmızı kartın ardından oyundan düştüklerini aktaran Sergen Hoca, "Kırmızıyla motivasyon düştü. 1-1'i bulduk ama 2 dakika sonra saçma sapan bir gol yedik. İlk gol de öyleydi. Böyle goller yersen kazanmazsın" dedi.

Sergen Yalçın'dan oyuncularına veryansın: Üç kere geliyorlar ikisi gol oluyor

Son Dakika Spor Sergen Yalçın'dan oyuncularına veryansın: Üç kere geliyorlar ikisi gol oluyor - Son Dakika Spor


Son Dakika

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu Hollanda Kralı, 6 kişiyi öldürüp müebbet hapis cezası alan Cevdet Yılmaz'ı affetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Aysel Gürel'in kızı 'Sen Ağlama' şarkısı için İGDAŞ'a açtığı davayı kazandı Putin'in gizli sarayını ifşa eden video 24 saat içinde milyonlarca kişi tarafından izlendi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi