Sergen Yalçın'dan Necip'e talimat: Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor - Son Dakika

Sergen Yalçın'dan Necip'e talimat: Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor

02.03.2021 20:11

Süper Toto Süper Lig'in 28. haftasında karşı karşıya gelen Yeni Malatyaspor-Beşiktaş maçının pozisyon bakımından kısır geçen ilk yarısına, Sergen Yalçın'ın Necip'e söylediği sözler damga vurdu. Sergen Yalçın, Necip'e "Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor" dedi.

Yeni Malatyaspor- Beşiktaş maçının ilk yarısında, sarı-kırmızılı takımın futbolcusu Acquah'ın Rachid Ghezzal'a yaptığı faul sonrası kart bekleyen Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, hakemin pozisyonu sadece faul ile geçiştirmesi üzerine Necip Uysal'a imalı bir uyarı da bulundu.

Sergen Yalçın: Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor

"SEN DE BÖYLE SERT OYNA HAKEM BİR ŞEY DEMİYOR"

Yalçın hakemin de duyacağı şekilde, "Rakip nasıl sert oynuyor görüyorsunuz. Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor sonuçta" dedi. Bu sözlerin ardından hakem Halis Özkahya ile Sergen Yalçın kısa bir konuşma yaparken maç kaldığı yerden devam etti.

YALNIZCA 1 İSABETLİ ŞUT ATABİLDİ

İlk yarıda Beşiktaş'ın sadece bir isabetli şutu var. Yeni Malatyaspor ise Mustafa ile çok net bir pozisyon yakaladı ama kaleci Utku gole izin vermedi.

Sergen Yalçın'dan Necip'e talimat: Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor

Son Dakika Spor Sergen Yalçın'dan Necip'e talimat: Sen de böyle sert oyna hakem bir şey demiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Şampiyonluk yolundaki Beşiktaş'a, Cenk'in ardından bir kötü haber de Oğuzhan'dan geldi Şampiyonluk yolundaki Beşiktaş'a, Cenk'in ardından bir kötü haber de Oğuzhan'dan geldi İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Acılı evlattan yürek burkan sözler: Bırakın hastaneye gideceğim, belki yolda kurtarmışlardır Acılı evlattan yürek burkan sözler: Bırakın hastaneye gideceğim, belki yolda kurtarmışlardır Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Bakan Soylu kısıtlamada Bakan Soylu kısıtlamada "pasaport" kurnazlığı yapanları uyardı: Kim bunu istismar etmeye kalkarsa ikametini iptal ederim, acımam Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti