Son Dakika Haberleri: Serhat Akın'dan Fenerbahçeli Futbolcuya: Bu Adamı Kimse Dövmüyor mu?

Serhat Akın'dan Fenerbahçeli Futbolcuya: Bu Adamı Kimse Dövmüyor mu?

2 ay önce

Fenerbahçe'de taraftarın çok sevdiği 'Kadıköy'ün Boğası' lakaplı eski futbolcu Serhat Akın, Fenerbahçe'nin bu sezon gösterdiği performansı ve hoca seçimini eleştirdi. Akın ayrıca, Fenerbahçe'ye geldiği için pişman olduğunu açıklayan Slimani için, "Bu adamı kimse dövmüyor mu?" dedi.

İşte Serhat Akın'ın eleştirilerinden satır başları;

"Ben taraftarım, beni futbol ilgilendirir. Banane WinWin'den. İddia ediyorum, Cocu'yu tutsak Ersun Yanal'dan daha iyi dereceyle bitirdi. Slimani, 4.7 milyon alıyor ve 'En büyük pişmanlığım Fenerbahçe'ye gelmek' diyor. Bu adamı kimse dövmüyor mu? Aziz Yıldırım böyle şeylere izin vermezdi."

Serhat Akın ayrıca Ersun Yanal'ı da eleştirdi. Akın, "Neymiş en erken şampiyonluğu Ersun Yanal getirmiş. Ersun Yanal mı yaptı şampiyon, gol mü attı? Efsane kadro vardı. Ersun Yanal gelsin bu kadroyu şampiyon yapsın o zaman. Kadıköy'de 2 tane boğa var, Birisi heykel diğeri de benim." dedi.

Eski futbolcu son olarak hoca seçimi hakkında ise, "Bu mu yeni yapılanma. Ben olsam Tayfun Korkut'u alırdım. Frey nedir, Almanya 3. liginde oynayamaz." yorumunda bulundu.

Serhat Akın'dan Fenerbahçeli Futbolcuya: Bu Adamı Kimse Dövmüyor mu?
Şampiyonluğu Kaçıran Başakşehir Dağılıyor

Fatih Terim'in Sosyal Medyayı Sallayan Videosu: Robinho'ya Yumruk Gösterdi

Galatasaray'da Belhanda, Al Hilal'e Gönderildi

Haber Yayın Tarihi : 21.05.2019 03:07 

YORUMLAR


Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama