Serik Kaymakamı Kurdoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret - Son Dakika

Serik Kaymakamı Kurdoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret

24.05.2020 17:21
Serik Kaymakamı Kurdoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret, System.String[]

Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Heyet ziyarete ilk olarak Yumaklar Mahallesi'nde yaşayan Şehit Jandarma Er Salim Yılmaz'ın babası Duran Yılmaz ile Şehit Jandarma Er Mehmet Tıbık'ın annesi Nimet Tıbık'ın evine gerçekleştirdi.

Daha sonra Yeşilyurt Mahallesi'nde oturan Şehit Piyade Asteğmen Hasan Güçlü'nün babası Mustafa ile annesi Havva Güçlü'yü ziyaret eden heyet, şehitler için dua etti.

Ziyaretler sırasında şehit yakınları duygulu anlar yaşandı.

Kaymakam Kurdoğlu'na, Belediye Başkanı Enver Aputkan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ayhan Aktürk de eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Serik Kaymakamı Kurdoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

İnşaat işçileri yemekten kurt çıktığını iddia ederek yemekhaneyi dağıttı Bariyerleri parçaladıktan sonra durabildi! Kullanılamaz haldeki araçtan yara almadan çıktı Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var Bunu da gördük! Bir internet sitesi, ücret karşılığında ünlü isimlerden vatandaşlara video göndertmeye başladı Evladını arayan anne, duydukları karşısında yıkıldı: Kızına şu an tecavüz ediyorum Survivor 2021'in iddialı yarışmacısı adaya veda etti Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti