Sertab Erener: 15 Temmuz Gecesi Birbirimize Sarılıp Ağladık - Son Dakika

Sertab Erener: 15 Temmuz Gecesi Birbirimize Sarılıp Ağladık

02.10.2016 14:35

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını, "Hepimiz birbirimize sarılıp ağladık." sözleriyle ifade etti.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği son konserinin gelirini darbe girişiminde yitirdiğimiz şehitlerin ailelerine bağışlayan Sertab Erener ile 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını şu sözlerle açıkladı.

''BİLDİRİNİN OKUNDUĞU ANDA 10 YIL YAŞLANDIM''

"Ben küçükken bir darbe daha yaşamıştım. Onunla bunun arasında bir karşılaştırma yapıyorum. Bu çok garip bir şekilde başladı. Ne olduğunu anlamadan sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla başlayan ve sabaha kadar devam eden bir şey yaşadık. Bildirinin okunduğu anda 10 yıl yaşlandım! "Hayır, lütfen bu gerçek olmasın, bunu yaşamayalım bir kez daha." dedim. Hepimiz birbirimize sarılıp ağladık, çünkü çok yoğun bir şeydi yaşadığımız."

Sertab Erener: 15 Temmuz Gecesi Birbirimize Sarılıp Ağladık

Son Dakika Magazin Sertab Erener: 15 Temmuz Gecesi Birbirimize Sarılıp Ağladık - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti