Sertab Erener Akasya'da Sevenleriyle Buluştu - Son Dakika

Sertab Erener Akasya'da Sevenleriyle Buluştu

27.12.2016 14:34
Sertab Erener Akasya'da Sevenleriyle Buluştu, System.String[]

Akasya, yeni yılı Sertab Erener ile karşıladı. Sevilen sanatçı Akasya Meydan'da verdiği konserle sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

Yeni yıl coşkusu Akasya'da Sertab Erener konseriyle doruğa çıktı. Klasikleşen parçalarında hayranlarının da coşkuyla eşlik ettiği Erener, yeni albümü Kırık Kalpler'den de şarkılarını seslendirdi.

Türk popunun efsane isimlerinden Sertab Erener Akasya'da tüm misafirlerin katılımına açık olarak gerçekleşen konserde sevenlerine müzik ziyafeti yaşattı.

Sertab Erener Akasya'da Sevenleriyle Buluştu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sertab Erener Akasya'da Sevenleriyle Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu Her şey bir anda olup bitti! Bursa'daki şiddetli fırtına kameralara anbean yansıdı Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Çağla Şıkel'e "Memelerini göstermemeyi öğret" diyen Arto, tazminat ödeyecek Arazi çalışmaları sonucunda keşfedilen Tel Işkını, dünyada sadece Adıyaman'da yetişiyor Çıkan tartışmada yasak aşk yaşadığı kadını vurdu, ardından kendi kafasına sıktı Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi 2 yıldır borcunu ödemeyen Defne Samyeli'ye büyük şok! Haciz memurları kapıya dayandı