Sertab Erener Ülker Tüketicilerine Müzik Ziyafeti Çekti - Son Dakika

Sertab Erener Ülker Tüketicilerine Müzik Ziyafeti Çekti

16.07.2012 09:57
Sertab Erener Ülker Tüketicilerine Müzik Ziyafeti Çekti

Sertab Erener son albümü "Ey Şuh-i Sertab"taki parçaları Ülker Sports Arena'da ilk defa Ülker tüketicileri için söyledi.

Erener izleyenlere sürpriz yaparak "Everyway that I can" adlı parçasını da klasik Türk müziği olarak seslendirdi

Ünlü sanatçı Sertab Erener, 14 Temmuz 2012 Cumartesi günü Ülker Sports Arena'da verdiği konserde "Ey Şuh-i Sertab" adlı son albümündeki Klasik Türk müziği parçalarını ilk defa Ülker tüketicileri için seslendirdi.

Sanatçı konserin bir bölümünde sevilen bazı pop parçalarını Klasik Türk Müziği formatında söyledi. 2003 yılı Eurovision şarkı yarışmasında birinci olan "Everyway that I can" ise bu türde seslendirilen ilk İngilizce parça oldu. Aldırma, Rengarenk, Vur Yüreğim, Zor Kadın, Kumsalda Sertab Erener'in klasik Türk müziği formatında söylediği diğer sevilen parçalarıydı.

Albümün konseptine uygun özel bir sahnede şarkılarını söyleyen, binlerce kişinin katıldığı konserde, Ülker tüketicileri Ülker Sports Arena'nın muhteşem atmosferinde mutlu ve unutulmaz bir gece geçirdi.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sertab Erener Ülker Tüketicilerine Müzik Ziyafeti Çekti - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement