Sertaç Ortaç'la boşanan Chloe Loughnan baba evine geri döndü - Son Dakika

Sertaç Ortaç'la boşanan Chloe Loughnan baba evine geri döndü

19.08.2019 17:01

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan çifti geçtiğimiz hafta 5 yıllık evliliğini bitirdi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan çifti geçtiğimiz hafta 5 yıllık evliliğini bitirdi. Ayrılığın ardından Chloe, Emirgan'da oturdukları evlerinden 10 bavulla ayrıldı. Memleketi İrlanda'ya döndü.

İddialara göre o sıra Ortaç'da evde ve uyuyordu. Popçu, eski eşini yolcu etmedi. Chloe ve annesi Lucy'ye "Şoförüm sizinle ilgilenecek" Dedi.

İrlandalı güzel evden ağlayarak ayrıldı. Uçağa binmeden önce aradığı bir arkadaşına şu sözleri söyledi;

"Boşanacağımı bile bilmiyordum. Öğrenince hastanelik oldum, 3 kilo verdim. Çok üzgünüm. Serdar beni yolcu etmeye ne yazık ki gelmedi. Canı sağ olsun. Bir daha ne zaman dönerim bilmiyorum. Annem, babam, dostlarım toparlanmam için yoğun çaba harcıyor."

Doğup büyüdüğü topraklara dönen Chloe Loughan kardeşleriyle sosyal medya da fotoğraf paylaştı. Onlarla hasret giderdi.

Sertaç Ortaç'la boşanan Chloe Loughnan baba evine geri döndü

Son Dakika Güncel Sertaç Ortaç'la boşanan Chloe Loughnan baba evine geri döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Ekim ayında çiçek açıp, meyve veren armut ağacı şaşırttı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!