Ses Adıyaman Şubesinin Gölbaşı Ziyareti - Son Dakika

Ses Adıyaman Şubesinin Gölbaşı Ziyareti

05.01.2012 14:40
Ses Adıyaman Şubesinin Gölbaşı Ziyareti, System.String[]

(SES) Adıyaman Şube Başkanı Rıza Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı Devlet Hastanesi, Çınar Tıp Merkezi ve sağlık ocaklarını ziyaret etti.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası

(SES) Adıyaman Şube Başkanı Rıza Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı Devlet Hastanesi, Çınar Tıp Merkezi ve sağlık ocaklarını ziyaret etti.

Başkan Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri sırasında sağlık personeli ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Başkan Gürbüz, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, sendika olarak sağlık çalışanlarının yanında olduklarını ve sorunlarının çözümü için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

SES'in kurulduğu günden beri sürekli olarak üye sayısını arttırdığına dikkat çeken Gürbüz, sendikal mücadelede dik duruşları sayesinde, üye sayılarını arttırdıklarını dile getirdi.

- ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ses Adıyaman Şubesinin Gölbaşı Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Türüç'ün Leipzig maçındaki performansı taraftarı ikiye böldü Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp İstanbul, Şampiyonlar Ligi'ne dört farklı takım gönderen ilk şehir oldu Ukraynalı turistlerin kayalıklardaki tehlikeli eğlencesi, görenleri hayrete düşürdü Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin Fransa İçişleri Bakanı: Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli karikatürler ülkede yayımlanabilir, derslerde gösterilebilir Nijerya'da silahlı kişilerin bastığı iki cezaevinden 2 bine yakın mahkum kaçtı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti