Sesob Başkanı Köksal, Zara İlçesinde Temaslarda Bulundu - Son Dakika

Sesob Başkanı Köksal, Zara İlçesinde Temaslarda Bulundu

12.01.2012 10:20
Sesob Başkanı Köksal, Zara İlçesinde Temaslarda Bulundu, System.String[]

(SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Zara ilçesinde temaslarda bulundu.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

(SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Zara ilçesinde temaslarda bulundu.

Köksal, temasları kapsamında Zara Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy'u makamında ziyaret etti.

Zara Belediyesi'nin çalışmalarını basından takip ettiklerini, belediye çalışmalarının takdire şayan olduğunu ifade eden Köksal, "Zara ilçesinin çehresindeki değişim ilçeye girer girmez gözümüze çarpıyor. Zara Belediyesi'nin projeleri Sivas'ta da örnek alınmalıdır" dedi.

Başkan Gürsoy ise belediye olarak 2012 yılının büyük yatırımların uygulamaya konulacağı bir yıl olacağını ifade etti. Kızılırmak Halk-Su Projesi'ni Mayıs ayında hizmete açacaklarını anlatan Gürsoy, "Sanayileşme alanında iki fabrikamızı ilçemize kazandıracağız. İlçemiz ve halkımız için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Köksal, daha sonra Zara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çaygöz ile Zara Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Yanıkoğlu'nu ziyaret ederek, ilçedeki esnaf ve sanatkarların sorunları ve beklentileri hakkında bilgi aldı.

Oda başkanlarına Osmanlı arması hediye eden Köksal, "Birlik olarak her zaman esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözümü noktasında oda başkanlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Zaman zaman odalarımızı ziyaret ederek, başkan ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte görüş alışverişinde bulunuyoruz" diye konuştu.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sesob Başkanı Köksal, Zara İlçesinde Temaslarda Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı