Son Dakika Haberleri: Sevdiğine Kavuşamayan Genç, Galata Köprüsü'nden Atladı

Sevdiğine Kavuşamayan Genç, Galata Köprüsü'nden Atladı

3 ay önce

Sevdiği kıza kavuşamadığı için bunalıma giren genç, Galata Köprüsü'nden atladı. Kendisini kurtarmak isteyen sahil güvenlik ekiplerine uzun süre direndikten sonra, karaya çıkarıldı.

Galata Köprüsü'nden sevdiği kışa kavuşamadığı için denize atlayan 30'lu yaşlarında bir genç kendini kurtarmaya gelen deniz polisi ve sahil güvenlik ekiplerine köprü ayaklarına tutunarak direndi.

BALIK TUTAN VATANDAŞLARINDAN YANINDAN ATLADI

Olay, saat 18.00 sıralarında  Galata Köprüsü'nde meydana geldi. İddiaya göre sevdiği kıza kavuşamayan 30'lu yaşlarda bir adam  Galata Köprüsü'nde balık tutan vatandaşların yanından denize atladı. İhbar üzerine olay yerine gelen deniz polisi ekipleri ve sahil güvenlik ekipleri kısa sürede şahsa ulaştı.

ÇIKMAMAK İÇİN DİRENDİ

Köprü ayaklarına tutunarak kendisini kurtarmaya gelen ekiplere direnen şahıs bir süre ikna edilmeye çalışıldı. Bu sırada denizin içinde köprü ayaklarına tutunan şahıs daha sonra ikna edildi. Şahıs olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılırken sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı