Sevdiğinizin Kalbini Asillerin Tercihi Parker Kalem ile Fethedin - Son Dakika

Sevdiğinizin Kalbini Asillerin Tercihi Parker Kalem ile Fethedin

05.02.2014 09:26
Sevdiğinizin Kalbini Asillerin Tercihi Parker Kalem ile Fethedin, System.String[]

Parker, Sevgililer Günü için hem şık hem de çok özel bir hediye vermek isteyenler için lüks ürünlerdeki trendlerden ilham alan 'Yeni 5th uç teknolojisi ile üretilmiş Ingenuity' koleksiyonunu sunuyor.

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin yanı sıra dünyaca ünlü sanatçı ve yazarların tercihi olan Parker, Sevgililer Günü için hem şık hem de çok özel bir hediye vermek isteyenler için lüks ürünlerdeki trendlerden ilham alan 'Yeni 5th uç teknolojisi ile üretilmiş Ingenuity' koleksiyonunu sunuyor. Sahip olduğu teknolojiyle gün boyu açık kalsa bile ucu kurumayan, kağıda bulaşmayan, ısı ve basınç değişikliklerinden etkilenmeyen bu özel koleksiyon yazıyı adeta sanata dönüştürüyor

İlhamını lüksün ihtişamından alan Parker Ingenuity Koleksiyonu'yla sevdiğinizin kalbine imzanızı atacaksınız..! İngiltere Kraliyet Ailesi'nin yanı sıra dünyaca ünlü sanatçı ve yazarların tercihi olan Parker, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerine hem şık hem de çok özel bir hediye vermek isteyenler için yeni Ingenuity koleksiyonuyla farklı bir alternatif sunuyor.

Kadın ve erkek kullanıcılara özel olarak üretilen farklı gövde tipleri ve renk seçenekleriyle Parker Ingenuity Koleksiyonu, aynı zamanda sahip olduğu 'Parker 5th yazım' teknolojisi sayesinde çok özel bir yazı deneyimi yaşatıyor. Bu özel teknoloji sayesinde, kaleminiz gün boyunca açık kalsa bile ucu kurumuyor, ısı ve basınç değişikliklerinden etkilenmiyor, kağıda bulaşmıyor, yedek refilleri sayesinde ise sorunsuz olarak ucu değişebiliyor.

Lüks otomobil ve mücevherden ilham alıyor!

Lüks otomobiller, mücevherler ile renkli kozmetik dünyasından ilham alarak tasarlanan koleksiyonun en can alıcı özelliklerinden olan bu özel teknoloji sayesinde kullanıcılar, dolma kalem şıklığında rahat, günlük yazım imkanına kavuşuyor.

Parker, sevdiğine yılın en aşk dolu günü için bu özel koleksiyondan seçim yapmak isteyenlerin karşısına iki farklı modelle çıkıyor.

Ingenuity serisi için tavsiye edilen satış fiyat aralığı ( KDV dahil ) 330,00 – 380,00 TL'dir.

Sevdiğinizin Kalbini Asillerin Tercihi Parker Kalem ile Fethedin

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sevdiğinizin Kalbini Asillerin Tercihi Parker Kalem ile Fethedin - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yasak aşk yaşayan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde bulundular Yasak aşk yaşayan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde bulundular Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu Papağana işkence videosuyla tepki çeken MasterChef Murat, yeni imajıyla gündem oldu İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! Oğlunun vurulduğunu gördü, tarlaya girip oğlunu vuranı öldürdü Oğlunun vurulduğunu gördü, tarlaya girip oğlunu vuranı öldürdü
Advertisement