Sevgi Evleri" Çocuklarına Giyecek Yardımı - Son Dakika

Sevgi Evleri" Çocuklarına Giyecek Yardımı

30.12.2017 17:46
Sevgi Evleri" Çocuklarına Giyecek Yardımı

Edirneli kadınlar sevgi evlerinde çocuklara atkı, eldiven ve bere gibi giyecekler üretti.

Edirneli kadınlar sevgi evlerinde çocuklara atkı, eldiven ve bere gibi giyecekler üretti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Edirne Rotary Kulübü Başkanı İsmail Bilgi kadınların çocuklar için yaptığı giyecekleri Sevgi Evleri Müdürü Sosyal Hizmet Uzmanı Salih Sinan Kaplan'a teslim etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, kadınlara teşekkür etti.

Her anne ve babanın çocuğunu en iyi şekilde yetiştirmek istediğini aktaran Özbaş, şunları kaydetti:

"Hayat her zaman düşünüldüğü gibi olmayabilir. Trafik kazaları, depremler, hastalıklar, ölümler, boşanmalar, ihmal ve istismar gibi nedenlerle çocukların koruma ve bakım altına alınması gerekebilir. Bu gibi durumlarda, çocukların kuruluşlarımızda her türlü ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ancak bu çocuklarımızın maddi ihtiyaçlarından çok, manevi desteğe ihtiyaçları vardır. Annelerimizin sevgisini katarak hazırladıkları bu ürünler için minnettarım. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, bizlere bu konuda destek olan koruyucu ailelerimize, gönüllü ailelerimize ve gönül elçilerimiz olan isimsiz kahramanlarımız olan annelerimize teşekkür ediyorum."

Bilgi de Edirneli annelerin karınca kararınca çocuklara katkı sağlamak istediklerini belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sevgi Evleri' Çocuklarına Giyecek Yardımı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement