Son Dakika Haberleri: Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklardan Konser

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklardan Konser

4 gün önce

Niğde'de Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar, Türk halk müziği konseri verdi.

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklardan Konser, System.String[]
Niğde'de Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar, Türk halk müziği konseri verdi.

Niğde Kültür Merkezi'nde düzenlen konsere Niğde Valisi Yılmaz Şimşek'in eşi Çiğdem Olgun Şimşek, Vali Yardımcısı Cemil Kılıç, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

Sevgi Evleri çocuk korosunun seslendirdiği şarkılar, davetliler tarafından beğeniyle dinlendi.

Niğde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Koca, çocukların kültürel etkinlik ve faaliyetlerine katılmalarına önem verdiklerini belirterek, "Bu kapsamda Halk Eğitim Merkezi ile birlikte çalışma başlattık. Çocuklarımız halk eğitimde müzik eğitimleri aldı. Güzel bir çocuk korosu oluşturduk. İlk konserimizi de verdik. Başka etkinliklerde de koromuz konser vermeye devam edecek. Çocuklarımızın performansı çok beğenildi. Başta çocuklarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:44 Kaynak: AASri Lanka'daki Saldırıda 2 Türk Mühendis Yaşamını Yitirdi Son Dakika! Kemal Kılıçdaroğlu: Bana Yapılan Saldırı Türkiye'nin Birliğine Yapılmış Saldırıdır Son Dakika! Kılıçdaroğlu'na Saldıran 6 Kişinin Kimliği Belirlendi! Gözaltına Alınacaklar Temel Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyı Kınadı