Son Dakika Haberleri: Sevgililer Günü Dolayısıyla Kent Meydanındaki Dev Ekran Mehmetçiğimize Tahsis Edildi

Sevgililer Günü Dolayısıyla Kent Meydanındaki Dev Ekran Mehmetçiğimize Tahsis Edildi

8 gün önce

Sevgililer günü dolayısıyla kent meydanındaki dev ekran Mehmetçiğimize tahsis edildi En güzel sevgili vatandırSİVAS - Sivas Belediyesi "En güzel sevgili vatandır" sloganı ile kent meydanındaki dev ekranı 14 Şubat sevgililer günü dolayısı ile Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve askerlerimize tahsis etti.

Sevgililer günü dolayısıyla kent meydanındaki dev ekran Mehmetçiğimize tahsis edildi
En güzel sevgili vatandır

SİVAS - Sivas Belediyesi "En güzel sevgili vatandır" sloganı ile kent meydanındaki dev ekranı 14 Şubat sevgililer günü dolayısı ile Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve askerlerimize tahsis etti.
Sivas Belediyesi 14 Şubat sevgililer gününde cephede bulunan Mehmetçikleri unutmadı. "En güzel sevgili vatandır" sloganı ile hareket eden Sivas Belediyesi tarihi Sivas Kent Meydanı'nda bulunan dev ekranı bugün için askerlere tahsis etti. Belediye sosyal medya hesapları üzerinden fotoğrafını ve mesajını gönderen askerlerimizin fotoğraf ve mesajlarının dev ekrandan paylaşılacağını duyurdu. Günün ilk saatlerinden itibaren de askerlerimiz tarafından gönderilen fotoğraflara yer vermeye başladı. Öte yandan dev ekrandan Mehmetçik Vakfına yardımda bulunmak isteyen vatandaşlar için yardım yapılabilecek hesap numaraları ve SMS numaraları duyuruldu.
Sivas Belediyesi'nin anlamlı uygulaması Sivaslılar tarafından de takdir gördü. Vatandaşlar yatıkları açıklamada Başkan Sami Aydın ve ekibine teşekkür etiller.İşte Terörden Temizlenen Deyr Suvan Hint Cerrahlar Şimdiye Kadar Görülen En Büyük Beyin Tümörünü Başarıyla Çıkardı

Mehmetçik, YPG'ye Askeri Malzeme Taşıyan Esad Yanlısı Konvoyu Vurdu TSK Görüntüleri Yayınladı! Mehmetçik, 40 Araçlık Terör Konvoyunu Böyle Vurmuş