Son Dakika Haberleri: Sevgililer Günü'nde 38 Çift "Evet" Dedi

Sevgililer Günü'nde 38 Çift "Evet" Dedi

10 ay önce

Sevgililer Günü'nde 38 çift "evet" dediŞANLIURFA - Şanlıurfa'da evlenme kararı alan 38 çift, nikahlarını Sevgililer Günü'nde kıydırmayı tercih etti.

Sevgililer Günü'nde 38 çift "evet" dedi

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da evlenme kararı alan 38 çift, nikahlarını Sevgililer Günü'nde kıydırmayı tercih etti.
Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesine başvuruda bulunan ve özellikle 14 Şubat Sevgililer Gününü seçen çiftler, yakınlarıyla birlikte sabah saatlerinde belediyenin evlendirme birimine geldi. Nikah memuru ve şahitlerin huzurunda "evet" diyen çiftlere nikah memuru, ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanı ve çeşitli hediyeler takdim etti.
Çiftlerin nikah sonrası oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu gözlendi. Nikahı kıyılanlardan 66 yaşındaki Ramazan Ataş, eşi vefat ettiği için ikinci evliliğini gerçekleştirdiğini belirterek, gelecek günlerinin böyle olmasını temenni etti.
Nikahları kıyılan bir başka çift Salih Kahraman ile Çiğdem Bakırcı ise nikah tarihlerini unutmamak ve mutluluğunu daha da anlamlı kılma adına Sevgililer Gününde nikahlarını kıydırmak istediklerini belirtiler."11 Kasım'da Kıyamet Kopacak" Deyip İstifa Eden Öğretmenden, Yeni Kehanet! ABD Enerji Bakanı'ndan Türk Akımı Projesi İçin Küstah Çıkış!

Hamas Saldırılara Karşılık Verdi, İsrail'i 200 Roketle Vurdu