Son Dakika Haberleri: Sevgililer Günü'nde Çikolatadan Ayakkabı Hediyesi

Sevgililer Günü'nde Çikolatadan Ayakkabı Hediyesi

2 yıl önce

Sevgililer Günü'nde çikolatadan ayakkabı hediyesi Sevgililer gününde ilginç hediyeBURSA - Uludağ'da bir otelde aşçı başı olan Baki Özcan sevgililer günü için çiftlere özel bir jest yaparak çikolatadan yaptığı ayakkabıları akşam yemeğinde hediye etti.

Sevgililer Günü'nde çikolatadan ayakkabı hediyesi
Sevgililer gününde ilginç hediye

BURSA - Uludağ'da bir otelde aşçı başı olan Baki Özcan sevgililer günü için çiftlere özel bir jest yaparak çikolatadan yaptığı ayakkabıları akşam yemeğinde hediye etti.
Kış turizminin göz bebeği olan Uludağ'da sevgililer gününde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Alkoçlar otelde aşçı başı olan Baki Özcan bir ilke imza atarak çikolatandan yaptığı ayakkabıları otelde kalan çiftlere hediye etti. Akşam yemeğinde görsel şölen eşliğinde tatlı büfesini çikolatalı ayakkabı ile süsleyen Baki Özcan tatlı almaya gelen misafirlere ayakkabı hediye ederek özel günlerini kutladı. Tatlı büfesini gören tatilciler gözlerine inanamadı, bazıları ise bu anı cep telefonu ile görüntüledi.
Alkoçlar otelin Aşçı başı Baki Özcan, "Misafirlerimize çikolatandan ayakkabı yaptık, bu gece bütün misafirlerimize hediye edeceğiz. Toplam 35 tane ayakkabı yaptık çikolatadan, biraz uğraştık 1.5 günümüzü aldı. Erkek ayakkabısı da var, bayanlarımıza özellikle daha çok önem verdik. Standart olmayalım dedik hep kalp veriyoruz, bu seferde ayakkabı hediye edelim dedik" dedi.
Alkoçlar otelde kalan ilk çikolatandan yapılmış ayakkabıyı hediye Duygu Bekiroğlu, " Uludağ'a tatile geldik. Otelden sevgililer gününe özel çok harika bir hediye aldım. Normalde hep kalpli şeyler hediye edilirdi. Otelin bu seneki konsepti çikolatan ayakkabılarmış gerçekten çok hoşuma gitti. Bu çikolata yenilebiliyor ama yemeyeceğim hatıra olarak saklayacağım" dedi.Usta Oyuncu Erdal Özyağcılar, Şaman Dinine İnandığını Açıkladı Erdoğan'ın Duyurduğu Muhtaç Ailelere Elektrik Tüketim Desteğinin Haftaya Başlaması Bekleniyor

Camideki Hırsızlık Anı, Güvenlik Kamerasında Tarafından Saniye Saniye Kaydedildi