Son Dakika Haberleri: Sevgililer Günü'nde Mutluluğa Evet Dediler

Sevgililer Günü'nde Mutluluğa Evet Dediler

4 ay önce

Sevgililer Günü'nde mutluluğa evet dedilerMUĞLA - Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 10 çift 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine girdiler.

Sevgililer Günü'nde mutluluğa evet dediler

MUĞLA - Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 10 çift 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine girdiler.
Muğla'nın Marmaris ilçesinde 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 10 çift evlendi. Bu özel günde evlenmek isteyenlerin aylar önce nikah sırası aldığı nikah töreninde, çiftleri aileleri ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Armutalan Kültür Merkezi'nde bulunan nikah salonunda evlenen çiftlerden biri de Alper Gürsu ve Nihan Gürsu çifti oldu. Çiftlerin nikahını Marmaris Belediyesi evlendirme memuru Mahmut Mengilli kıydı. Nikahtan sonra gazetecilere açıklama yapan Alper Gürsu, "Aslında her gün sevgililer günü olmalı. Bu günde evlendiğimiz için çok mutluyum" dedi.
Gelin Nihan Gürsu ise, "Bu özel günü seçmemizin nedeni, en güzel günde evliliğimizi kutlamak içindi. Dilerizki her günümüz sevgililer günü gibi geçer" dedi.İlk Kez Görüntülendi! Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız, Tekrar Gelince Yakalandı Gökçek'ten İlginç Çıkış: Türkiye'yi Başarılarına Rağmen Küme Düşürülen Futbol Takımına Benzetti

Bingöl'de Jandarma Karakoluna Roketli Saldırı! Çatışma Çıktı