Sevgililer Günü'nü Off-Broadway'in En Hit Müzikaliyle Geçirin - Son Dakika

Sevgililer Günü'nü Off-Broadway'in En Hit Müzikaliyle Geçirin

06.02.2015 16:06
Sevgililer Günü'nü Off-Broadway'in En Hit Müzikaliyle Geçirin, System.String[]

Sevgililer Günü yaklaşırken romantizm, müzik ve eğlence dolu unutulmaz bir gece Zorlu'da izleyicileri bekliyor.

Aşk, buluşmalar, sevgililer, evlilik hakkında hep düşündüğümüz ama kolay kolay dile getiremediğimiz gerçekleri eğlenceli bir dille anlatan Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde izleyicinin kalbine dokunmaya devam ediyor.

17 yıldır birçok ülkeyi dolaşan ve Off Broadway'de en uzun süre sahnelenen müzikal olma unvanı taşıyan bu çok özel oyunla, Sevgililer Günü'ne aşk ve komedi dolu bir başlangıç yapmak için Zorlu'da yerinizi alın.

Kadın erkek ilişkilerinin evrenselliğini anlatan ve bu değişmez hikayeyi muzip bir dille birleştiren 'Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş' müzikal oyunu, Talimhane Tiyatrosu işbirliği ile Zorlu sahnesinde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

İnsanoğlunun en eski olgusu; 'kadın erkek ilişkileri'

Aşk, randevular, sevgililer, evlilik ve aileler hakkında gizliden gizliye hep düşündüğümüz ama bir türlü yüksek sesle dile getiremediğimiz gerçekleri muzip diliyle önümüze apaçık seren bu gösteri; Off Broadway'de en uzun süre oynanan müzikal olma unvanını taşıyor. Müzikal karşımıza, çok tanıdık, hayatımızın içinden karakterler çıkarıyor.

Zorlu bu müzikal için yapımcı koltuğunda!

17 yıldır sahnelenen ve birçok ülkeye uyarlanmış bu müzikal oyunun yapımcı koltuğunda ise, Jersey Boys, Cats, Notre Dame de Paris, Disney'den 'Beauty and the Beast' ve "The Phantom Of The Opera" gibi dünyaca ünlü müzikalleri, orijinal prodüksiyonlarıyla İstanbul seyircisine sunan Zorlu Performans Sanatları Merkezi yer alıyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sevgililer Günü'nü Off-Broadway'in En Hit Müzikaliyle Geçirin - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi