Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti - Son Dakika

Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti

18.02.2012 04:20
Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti, System.String[]

Kumkapı'da içinde biri kadın iki kişinin bulunduğu araç bilinmeyen bir sebeple denize düştü.

Olay, saat 23.00 sıralarında Fatih Kumkapı sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Ahmet K. ve sevgilisi Tuğba D. sahilde park halindeki otomobilde oturuyorlardı.

Sık sık sahile geldikleri öğrenilen ikilinin içinde bulunduğu araç henüz bilinmeyen bir sebeple hareket etmeye başladı. Yaklaşık 5 metre kayan araç denize düştü. K. ve D. kendi aracın pencerelerinden çıkmayı başarırlarken, sahil kenarında bulunan bazı vatandaşlar denize atlayarak iki sevgiliyi denizden çıkarttı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri ambulans içerisinde yapılan yaralılar, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği Acil Servisi'ne kaldırıldı.

"SÜREKLİ SAHİLDE ÇAY İÇMEYE GELİYORLARDI"

Sahil kenarında park eden araçlara çay, kahve servisi yapan Gökhan Saydam isimli garson ise, denize düşen otomobildeki Ahmet K. ve Tuğba D'nin sık sık geldiğini belirterek, 'Denize düşen araçtaki kişiler sürekli sahilde çay içmeye geliyorlardı. Bugün ise hiç çay içmediler. Araç büyük bir gürültü ile denize düştü. Otomobilin camından kendi imkanlarıyla çıktıktan sonra çırpınmaya başladılar. Bu sırada çevrede bulunan vatandaşlar denize atlayarak çırpınan iki sevgiliyi denizden çıkarttı. Alkol alıp almadıklarını ise bilmiyorum" dedi. Öte yandan, iki sevgilinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Ayrıca denize düşen aracın yerinin belirlenmesi için, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Deniz Polisleri su yüzeyinden genel bir arama çalışması yaptı.

Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti
Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti
Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti
Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti
Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sevgililerin Sahil Keyfi Hastanede Bitti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Yeşilçam'ın efsanesi Hulusi Kentmen'in çocukluğunun geçtiği ev, gün yüzüne çıkartılıyor Korkunç trafik kazasında biri uzman çavuş olmak üzere iki kişi yaşamını yitirdi Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Anaokulu öğretmeni genç kız "Sadece sevdim" diye not bırakıp hayatına son verdi Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de