Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana - Son Dakika

Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana

13.05.2021 00:27

Aksaray'da meydana gelen olayda, sevgilisini zorla kaçırırken polis ekipleri tarafından yakalanan şahıs, aracın bagajındaki CD'yi almak için polis ekiplerini uzun süre uğraştırdı. Şahsın, CD'yi almak için çaba verdiği sırada kullandığı, "Size CD sunacağım bu gece" şeklindeki sözleri de dikkat çekti.

Aksaray Küçük Bölcek Mahallesi Cumhuriyet Bulvarında dün akşam hareketli saatler yaşandı. Bir araçtaki kadının zorla kaçırılmak istendiğini gören vatandaşlar, acil olarak durumu polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Sebahattin K. (29) tartıştığı ve sevgilisi olduğunu iddia ettiği Rabia Y.'yi (26) zorla aracına bindirmeye çalışırken yakaladı.

Sevgilisini kaçırırken yakalan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana

Tüm olanlar da şahsın yakalanmasının ardından başladı. Bir anda bağırmaya başlayan ve araçta CD'si olduğunu belirten şahıs, polis ekiplerine küfürler savurarak CD'sini almanın peşine düştü.

Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, aracın içindeki CD'nin peşine düştü

"ARABAYI KIRDI BAK"

Sebahattin K.isimli şahıs, "Arabayı kırar bak, kırdı arabamı. Arabamdan CD'mi alacağım. Size CD sunacağım bu gece" diyerek ilginç bir girişimde bulundu.

Polis ekipleri şahsın direnmesi üzerine zorluk çekerken, polis aracına bindirilmek istenen şahıs kendisini tutan polis memuruna "Arabayı kırar bak, kardı arabamı" diye diğer polis memurlarını şikayet etti.

Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, aracın içindeki CD'nin peşine düştü

"SİZE CD SUNACAĞIM BU GECE"

Arabanın arkasından CD'mi alacağım. Size CD sunacağım bu gece" diyerek aracına doğru zorla gitmeye çalışan şahıs bir an polis memurunun elinden kurtulup görevli polis memurlarına küfrederek yola fırladı.

KAMYONETİN ALTINDA KALIYORDU

Bu esnada yoldan geçen bir kamyonet şahsı fark edip ani firenle son anda olası bir kazaya engel olurken, aracına binmek isteyen şahıs, polis memurlarına, "Çekil lan, arabayı kırıyor lan. Kırdın mı arabayı?" diye bağırarak tepki gösterdi. Ardından polis kontrolünde aracının bagaj kısmına yönelen Sebahattin K. bagajdan CD'yi alarak, "Şikayetçiyim" diyerek polis aracına bindirildi.

Sebahattin K. tarafından darp edilerek kaçırılmak istenen kadın ise olay yerindeki trafik polislerinin aracına bindirilerek sağlık kontrolü için Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne bırakıldı.

Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana
Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana
Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana
Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sevgilisini kaçırırken yakalanan şahıs, polisi çileden çıkardı: CD'mi verin bana - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • SELİM: artık yetkiyi verin şu polislere küfür yemeleri sizin hosunuzamı gidiyor sayın siyasetçiler. bunların dilindne anlayacak davranışlar göstersin polislerimiz yetkiyi verinde Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası konuşan Bakan Koca müjdeyi verdi: Salgın haberlerinden kurtulduğumuz bir yaz olacak 18:51 Son Dakika! Bilim Kurulu sonrası konuşan Bakan Koca müjdeyi verdi: Salgın haberlerinden kurtulduğumuz bir yaz olacak Duygu Delen davasının dördüncü duruşmasında, sanık 18:39 Duygu Delen davasının dördüncü duruşmasında, sanık "ev hapsi şartıyla" tahliye edildi Bakan Koca'nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu 18:32 Bakan Koca'nın paylaştığı 1 günde 224 kişiye aşı yapan Sabire hemşire konuştu
Son anket sonuçları çok şaşırttı! MHP barajı geçerken, HDP baraj altı kaldı 18:07 Son anket sonuçları çok şaşırttı! MHP barajı geçerken, HDP baraj altı kaldı Teşkilat, Orta Doğu'ya açılıyor! TRT'nin reyting rekortmeni dizisi İsrail'de yayınlanacak 18:02 Teşkilat, Orta Doğu'ya açılıyor! TRT'nin reyting rekortmeni dizisi İsrail'de yayınlanacak Son Dakika: A Milli Takımımız'ın Galler karşısındaki ilk 11'i belli oldu 17:43 Son Dakika: A Milli Takımımız'ın Galler karşısındaki ilk 11'i belli oldu
Sağlık memuru, hastanedeki pansuman odasında ölü bulundu 17:30 Sağlık memuru, hastanedeki pansuman odasında ölü bulundu Otomotiv lideri Tofaş, çalışanlarını iş yerinde aşılamaya başladı 16:37 Otomotiv lideri Tofaş, çalışanlarını iş yerinde aşılamaya başladı
Advertisement