Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven'in reklam afişleri kaldırıldı - Son Dakika

Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven'in reklam afişleri kaldırıldı

21.07.2020 12:08

Sevgilisine şiddet uyguladığı öne sürülen Ozan Güven'in reklam yüzü olduğu banka, ünlü oyuncunun yer aldığı reklam afişlerini toplatmaya başladı. ING Türkiye, Ozan Güven ile olan reklam iş birliğinin Ocak 2020'de sona erdiğini hatırlattı.

6 aydır beraberlik yaşadığı Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla yargılanacak olan ünlü oyuncu Ozan Güven'e bir darbe de reklam yüzü olduğu bankadan geldi. Geçen cuma Güven'in sinemalardaki bütün reklam afişleri kaldırıldı. ING Türkiye, Ozan Güven ile olan reklam iş birliğinin Ocak 2020'de sona erdiğini hatırlattı.

BANKANIN ÖNÜNDE EYLEM YAPMIŞLARDI

Ünlü oyuncuya tepki gösteren bir grup kadın geçtiğimiz günlerde bankanın Kartal şubesinin önünde eylem yapmış ve "Ozan Güven'i reklamlarda görmek istemiyoruz" demişti.

BANKADAN AÇIKLAMA GELDİ

Bankadan konu ile ilgili yapılan açıklamada ise "ING Türkiye'nin Ozan Güven ile olan iş birliği Ocak 2020'de sona ermiştir, kendisiyle halihazırda bir iş birliği bulunmamaktadır," denilerek iptal gibi bir durumun söz konusu olmadığı ifade edildi.

Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven'in reklam afişleri kaldırıldı

Son Dakika Magazin Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven'in reklam afişleri kaldırıldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı