Son Dakika Haberleri: Sevgilisini öldürüp nehre atarken yakalanan ünlü Rus tarihçi Sokolov gözaltında

Sevgilisini öldürüp nehre atarken yakalanan ünlü Rus tarihçi Sokolov gözaltında

2 gün önce

Rusya'da genç kız arkadaşını öldürüp cesedini parçalara ayırdığını itiraf eden 63 yaşındaki tanınmış bir profesör gözaltına alındı. St Petersburg Üniversitesi'nde tarih profesörü olan Oleg Sokolov, 24 yaşındaki öğrencisi ve genç sevgilisi Anastasia Yeshchenko'nun cesedini nehre atarken yakalandı.

Sevgilisini öldürüp nehre atarken yakalanan ünlü Rus tarihçi Sokolov gözaltında, System.String[]

Rusya'da genç kız arkadaşını öldürüp cesedini parçalara ayırdığını itiraf eden 63 yaşındaki tanınmış bir profesör gözaltına alındı.


St. Petersburg Üniversitesi'nde tarih profesörü olan Oleg Sokolov, 24 yaşındaki öğrencisi ve genç sevgilisi Anastasia Yeshchenko'nun cesedini nehre atarken yakalandı. Olay, Sokolov'un aşırı alkolden dolayı dengesini koruyamayıp nehre düşmesiyle ortaya çıktı. İhbar üzerine bölgeye gelen polis profesörün sırt çantasında kadın cesedine ait kol parçalarına rastladı. Sokolov'un evinde yapılan aramada da cesedin diğer parçaları ile kanlı bir bıçak bulundu.

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 09:31 5'inci kattan atlayan genç kız, ağır yaralandı
Bileziklerini bozdurup, cenazesine katıldı! Kayıp kadının katil zanlısı komşusu çıktı Ölü bulunan eski İngiliz istihbarat subayının eşi konuştu: 15 gün önce intihar etmeyi düşündüğünü söylemişti Kıskançlık krizine giren koca pompalı tüfekle dehşet saçtı: 1 ölü