Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç - Son Dakika

Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç

07.04.2021 11:01

Denizli'de sevgilisinin kendisinden 27 yaş küçük 14 yaşındaki kızını istismar eden şüphelinin, sevgilisiyle birlikte kurduğu ahlaksız plan tutmadı. Küçük kızın kilolarından da faydalanarak hamileliği gizleyen çift, evde doğum yaptırmak isterken kanamayı durduramayınca yakayı ele verdi. Çocuğun kendisinden oluğunu kabul edince tutuklanan istismarcı, "Onunla evleneceğim" diyerek iğrenç bir savunma yaptı.

Eşinden boşanan Fadime Ç., geçtiğimiz yıl 14 yaşında olan kızı Y.K. ile birlikte Denizli'nin Baklan ilçesine yerleşti. Fadime Ç. ile dost hayatı yaşamaya başlayan Şakir O. (41), geçen süre içerisinde kendisinden 27 yaş küçük Y.K.'ya cinsel istismarda bulundu. Bir süre sonra Y.K.'nın hamile kaldığı ortaya çıktı. Hem işledikleri suçu gizlemek için işbirliği yapan çift, küçük kızın fazla kilolarından da faydalanarak aylarca hamileliği gizlemeyi başardı.

EVDE DOĞUM YAPTIRIP KURTULACAKLARDI

14 yaşına giren Y.K.'nın önceki gün doğum sancıları başladı. Küçük kızı hastaneye götürmek yerine evde doğum yaptırmayı tercih eden annesi Fadime Ç. ve Şakir O., bu sayede ceza almadan paçayı yırtmayı da tasarladı. Ancak çocuk yaşta, bir kız bebek dünyaya getiren Y.K.'nın doğum sonrası kanaması durmayınca, çiftin çirkin planı da suya düştü.

Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden şüpheliden iğrenç savunma: Onunla evleneceğim

SUÇU KADAR SAVUNMASI DA İĞRENÇ OLDU

112 Acil Sağlık ekiplerinden yardım istemek zorunda kalan çift, ambulansla hem Y.K.'yı hem de dakikalar önce dünyaya gelen bebeği hastaneye getirdi. Doğum yapan Y.K.'nın çocuk yaşta olduğunu fark eden doktorlar durumu polise ihbar edince; çocuğun kendisinden olduğunu kabul eden Şakir O., "Onunla evleneceğim" şeklinde akıl almaz bir savunma yaptı. Hastanede polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şüpheli, 'küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İŞBİRLİKÇİ ANNE HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Hakkında soruşturma başlatılan işbirlikçi anne ise, henüz tamam olarak iyileşmeyen ve henüz çocuk yaşta olan Y.K.'nın pedagog eşliğinde ifadesinin alınacak olması nedeniyle gözaltına alınmadı. Anne Fadime Ç.'nin ise şimdilik hastanedeki kızının başında durduğu ve kızın vereceği ifadenin ardından işlemlerinin tamamlanacağı kaydedildi. Kuvözde tutulan bebek ve küçük annesinin sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Doğan kız bebek ve Şakir O.'dan DNA alındı. Şüphelinin suçunu itiraf etmesine rağmen, DNA testi sonrası doğan çocuğun babasının kim olduğunun netlik kazanacağı bildirildi.

Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç
Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç
Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç
Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç
Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sevgilisinin 14 yaşındaki kızını istismar eden sapığın savunması da suçu kadar iğrenç - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mars'ta ilk kez bir helikopter uçuşu gerçekleştirildi, uçuş anına ilişki görüntüler de paylaşıldı Mars'ta ilk kez bir helikopter uçuşu gerçekleştirildi, uçuş anına ilişki görüntüler de paylaşıldı Afrika'dan gelen toz taşınımı için profesörden önemli uyarı: Bugün ve yarın dışarı çıkmayın Afrika'dan gelen toz taşınımı için profesörden önemli uyarı: Bugün ve yarın dışarı çıkmayın Gri pasaport skandalı büyüyor! İçişleri Bakanlığı 6 belediye için soruşturma başlattı Gri pasaport skandalı büyüyor! İçişleri Bakanlığı 6 belediye için soruşturma başlattı Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı Acıların en büyüğü! Umutlarla beklediği hastane kapısından, minik oğlunun cansız bedeni ile çıktı Hakan, Merih ve Ozan Kabak, pandemi nedeniyle bu yaza ertelenen EURO 2020'de Milli Takım forması giyemeyecek Hakan, Merih ve Ozan Kabak, pandemi nedeniyle bu yaza ertelenen EURO 2020'de Milli Takım forması giyemeyecek Aralarındaki aşk iddialarını yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bursin tatilde görüntülendi Aralarındaki aşk iddialarını yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bursin tatilde görüntülendi Jet skiye teker taktı otobana çıktı, görenler gözlerine inanamadı Jet skiye teker taktı otobana çıktı, görenler gözlerine inanamadı Norveç bayraklı kruvaziyer gemisi, yakıt ikmali ve mürettebat değişimi için Bodrum'a demir attı Norveç bayraklı kruvaziyer gemisi, yakıt ikmali ve mürettebat değişimi için Bodrum'a demir attı