Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi - Son Dakika

Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi

25.05.2020 13:37

Denizli'de erkek arkadaşının evine giden astım hastası 30 yaşındaki Sibel K., burada alkol alıp uyuşturucu madde kullandı. Bir süre sonra fenalaşan ve apar topar hastaneye kaldırılan genç kız, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, evde erkek arkadaşıyla birlikte alkol alıp, uyuşturucu madde kullandığı ileri sürülen Sibel K. (30), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Astım hastası olduğu öğrenilen Sibel K.'nin kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılacağı belirtildi.

BİRLİKTE ALKOL ALIP KOKAİN VE ESRAR KULLANDILAR

Sanat tarihi mezunu olan Sibel K., iddiaya göre, dün erkek arkadaşı Mehmet Yasin E.'nin Kınıklı Mahallesi'ndeki evine gitti. İkili, burada birlikte alkol alıp, kokain ve esrar kullandı. Bir süre sonra Sibel K., rahatsızlanınca Mehmet Yasin E. de sağlık ekibi çağırdı. Ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Sibel K.'nin bu sabah ateşi yükselip, kalbi durdu. Duran kalp, doktorların tüm müdahalesine rağmen tekrar çalıştırılamadı. Sibel K.'nin ölümü şüpheli bulununca savcılık soruşturma başlattı. Astım hastası olduğu öğrenilen Sibel K.'nin kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılacağı bildirildi.

Sevgilisiyle evdeyken fenalaşan Sibel'in ölümünde uyuşturucu iddiası

ERKEK ARKADAŞI İFADESİNDE HER ŞEYİ ANLATTI

Polis, kız arkadaşının ölümünün ardından Mehmet Yasin E.'yi gözaltına aldı. Mehmet Yasin E., ifadesinde, kız arkadaşının içki ile birlikte kokain ve esrar kullandığını söyledi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mehmet Yasin E., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Polis, Mehmet Yasin E.'ye uyuşturucu maddeleri sattığı belirlenen 1 kişiyi de gözaltına aldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi
Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi
Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi
YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Son dakika! Eskişehir'de cam silerken apartman boşluğuna düşen genç kız hayatını kaybetti Son dakika! Eskişehir'de cam silerken apartman boşluğuna düşen genç kız hayatını kaybetti 'Hudut kartalları' Edirne ve Van sınırlarında uyuşturucu ele geçirdi 'Hudut kartalları' Edirne ve Van sınırlarında uyuşturucu ele geçirdi Tiyatro ile uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekildi Tiyatro ile uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekildi
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Erkek arkadaşının evinde uyuşturucu ve alkol alan astım hastası genç kız, yaşamını yitirdi - Son Dakika


Advertisement