Sevgilisiyle kavga eden genç kız sinir krizi geçirdi! Tekme tokat saldırdığı anlar saniye saniye kamerada - Son Dakika

Sevgilisiyle kavga eden genç kız sinir krizi geçirdi! Tekme tokat saldırdığı anlar saniye saniye kamerada

27.10.2021 13:33

Bahçelievler'de otomobilde erkek arkadaşıyla tartışan genç kadının sinir krizi geçirdiği anlar kameralar tarafından kaydedildi. Araçtan inerek erkek arkadaşına saldıran kadın, telefonunu da yere fırlattı.

Geçtiğimiz gün Bahçelievler Yenibosna'da edinilen bilgiye göre araç içerisinde oturan çift kıskançlık yüzünden tartışmaya başladı.

ARABADAN SEVGİLİSİNE SALDIRDI

Genç kadın yaşanan tartışma sonrası arabadan inerek erkek arkadaşının telefonunu yere fırlattı. Sinirini kontrol edemeyen genç kadın daha sonrasında da erkek arkadaşına saldırdı.

O ANLAR KAMERADA

O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Kameraya yansıyan görüntülerde araç içerisinde tartışmaya başlayan çiftin araçtan çıkarak kavga etmeye başlaması ve genç kadının telefonu yere fırlatıp ardından erkek arkadaşına saldırması yer alıyor.

Sevgilisiyle kavga eden genç kız sinir krizi geçirdi! Tekme tokat saldırdığı anlar saniye saniye kamerada

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sevgilisiyle kavga eden genç kız sinir krizi geçirdi! Tekme tokat saldırdığı anlar saniye saniye kamerada - Son Dakika


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti Ödül alan Messi'ye Hande Sarıoğlu'ndan tepki: Yazıklar olsun 13:14 Ödül alan Messi'ye Hande Sarıoğlu'ndan tepki: Yazıklar olsun Bakan Elvan'dan büyüme açıklaması: Vatandaşlarımız rahat olsun, herkes en iyi şekilde yararlanacak 13:04 Bakan Elvan'dan büyüme açıklaması: Vatandaşlarımız rahat olsun, herkes en iyi şekilde yararlanacak Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:53 Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:41 "Marmara depreminin zamanı geldi" diyen Prof. Dr. Tüysüz, fay hattındaki 110 ilçeyi paylaştı Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması!
Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! 10:37 Erol Olçok ve Abdullah Gül'ün fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde! Okuldan dönen çocuk, köpeklerin saldırısına uğradı 09:13 Okuldan dönen çocuk, köpeklerin saldırısına uğradı
Advertisement