Sevimli Vampir Rüdiger Ve Yakın Arkadaşı Anton'un Maceraları Devam Ediyor! - Son Dakika

Sevimli Vampir Rüdiger Ve Yakın Arkadaşı Anton'un Maceraları Devam Ediyor!

03.09.2018 10:00
Sevimli Vampir Rüdiger Ve Yakın Arkadaşı Anton'un Maceraları Devam Ediyor!, System.String[]

Karanlıktan korkan sevimli vampir Rüdiger ile vampirlerle ilgili öyküleri elinden düşürmeyen Anton'un sıra dışı dostluğunu anlatan Küçük Vampir dizisi, renkli ve heyecanlı iki yeni macerayla devam ediyor.

hep kitap logolu Küçük Vampir Esrarengiz Program ve Küçük Vampir Beklenmedik Gelişme kitapları 7 Eylül'de raflarda!

İlk kitabı 1979'da yayımlanan Angela Sommer-Bodenburg imzalı Küçük Vampir dizisinde toplam 20 kitap bulunuyor. hep kitap, tüm dünyada büyük beğeniyle okunan dizinin 10 kitabını ve Küçük Vampir Film Kitabı'nı geçen aylarda yayımladı.

KÜÇÜK VAMPİR 11 – KÜÇÜK VAMPİR ESRARENGİZ PROGRAM

Küçük Vampir sevdiği uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Buna psikoloğa gidip gün ışığına çıkma korkusunu yenmek de dahildir. Küçük Vampir her zamanki gibi arkadaşı Anton'un yardımına ihtiyaç duyar. Yalnız bu kez biraz dikkatli olmak zorundadır.

KÜÇÜK VAMPİR 12 – KÜÇÜK VAMPİR BEKLENMEDİK GELİŞME

Küçük Vampir'in kız kardeşi Anna, Anton'u kıskanmaya başlar. Aklında bazı cevapsız sorular vardır. Bu yetmiyormuş gibi Dorothee Teyze'nin gönül işleriyle de uğraşmak zorunda kalır. Neyse ki Anna ve Anton'un bildikleri bir şey vardır.

Angela Sommer-Bodenburg'un kaleme aldığı Küçük Vampir Esrarengiz Program ve Küçük Vampir Beklenmedik Gelişme kitaplarının çizimleri Amelie Glienke'nin imzasını taşıyor. Gülderen Pamir'in Almanca aslından dilimize çevirdiği kitaplar, 7 Eylül'den itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sevimli Vampir Rüdiger Ve Yakın Arkadaşı Anton'un Maceraları Devam Ediyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var