Son Dakika Haberleri: Şevket Çoruh 22 Yıllık Birikimini 'Baba Sahne'ye Yatırdı

Şevket Çoruh 22 Yıllık Birikimini 'Baba Sahne'ye Yatırdı

3 yıl önce

Şevket Çoruh'un tiyatro aşkı pahalıya patladı. Ünlü oyuncunun 17 milyon TL'ye mal olan 'Baba Sahne' için 7 klasik otomobilini, 3 evini satıp 7 milyon TL kredi çektiği ortaya çıktı.

Şevket Çoruh 22 Yıllık Birikimini 'Baba Sahne'ye Yatırdı, System.String[]

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde Mesut komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh, 22 yıllık birikimini tiyatroya yatırdı! Yıllardır bir tiyatro açmayı planlayan ünlü oyuncu, hayalini gerçekleştirmek için varını yoğunu sattı.

VARINI YOĞUNU SATTI

Habertürk'te yer alan habere göre; Tutkunu olduğu 7 klasik otomobilini, 3 evini elden çıkarıp 7 milyon TL kredi çeken Çoruh, işe Kadıköy'deki eski bir sinemanın mülkünü satın alarak başladı.

1 NİSAN'DA KAPILARINI AÇACAK

Harabe halindeki sinemayı sıfırdan tiyatroya dönüştüren Şevket Çoruh, Baba Sahne adını verdiği mekân için toplamda 17 milyon TL harcadı.


İnşaat ve dekorasyon masrafları planladığından fazla tuttuğu için ünlü oyuncu, tiyatronun açılışını 18 ay ertelemek zorunda kaldı. Hazırlıkları tamamlanmak üzere olan Baba Sahne, 1 Nisan'da kapılarını açacak.

Çoruh'un gözü gibi baktığı klasik otomobillerden geriye çektirdiği bu fotoğraflar kaldı;

Haber Yayın Tarihi : 21.03.2017 10:38 

YORUMLAR


Bursa'da oluklu kertenkele şoku! Yılan sanıp öldürdüler Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında