Son Dakika Haberleri: Şevket Çoruh Çıldırdı: Hıçkıra Hıçkıra Küfrediyorum

Şevket Çoruh Çıldırdı: Hıçkıra Hıçkıra Küfrediyorum

2 yıl önce

Şevket Çoruh, 22 yıllık birikimini yatırıp büyük emeklerle hizmete açtığı tiyatroda su baskını yaşanmasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Şevket Çoruh Çıldırdı: Hıçkıra Hıçkıra Küfrediyorum, System.String[]

İstanbul'da dün akşam saatlerinde etkili olan yoğun yağmur nedeniyle bazı bölgelerde su baskını kabusu yaşandı. Bu mağduriyetle karşı karşıya kalan isimlerden biri de oyuncu Şevket Çoruh'tu.

VARINI YOĞUNU YATIRMIŞTI

Kısa süre önce 22 yıllık birikimini (17 milyon TL) 'Babasahne' adlı tiyatroya yatıran Çoruh, Kadıköy'de büyük emeklerle hizmete açtığı tiyatroda su baskını yaşanmasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

"GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM"

Kinayeli bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, "Şu yağmur kadar romantik bir şey yok gözyaşlarımı tutamıyorum. Hıçkıra hıçkıra küfrediyorum" ifadelerine yer verdi. Çoruh, diğer bir tweetinde ise Kadikoy Belediyesi'ni etiketleyerek, "Sizin de romantikliğinize hayranım" mesajını yazdı.

İşte Şevket Çoruh'un o paylaşımları;

Haber Yayın Tarihi : 30.08.2017 10:48 

YORUMLAR


Böceklerin istilasına uğrayan mahalleli isyan etti: İnsanlar uyuyamıyor, yemek yiyemiyor, evlerini terk ettiler Erdoğan'dan İmamoğlu'na: Ordu Valisi'ne sözünün hesabını seçimden sonra vereceksin Görenlerin nutku tutuldu! Döviz bürosundan çıktı, 32 bin lirayı havaya saçtı