Şevki Yılmaz, başkanımızı ağırladı - Son Dakika

Şevki Yılmaz, başkanımızı ağırladı

18.03.2017 11:23
Şevki Yılmaz, başkanımızı ağırladı, System.String[]

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, kentimizin önde gelen isimlerinden eski milletvekili Şevki Yılmaz'ı ziyaret etti.

Takımın, kulübün ve ligin masaya yatırıldığı sohbette Şevki Yılmaz "Seçilme yaşının 18'e düşeceği dönemde sizin gibi gençlerin kulübü yönetmesi güzel. Başarmak için inanmak lazım" dedi

DİNLEDİ VE TAKDİR ETTİ

Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, başkan vekilimiz Ozan Keser ve sportif direktörümüz Cem Sinan Vergül ile birlikte kentimizin önde gelen kanaat önderlerinden TBMM 20.Dönem Milletvekili Şevki Yılmaz'ı Başiskele'de bulunan özel eğitim kurumunda ziyaret etti. Konuklarını oldukça sıcakkanlı karşılayan Şevki Yılmaz, Kocaeli Birlikspor'umuza bulunduğu yerin yakışmadığını, daha üst liglerde olması gerektiğini söyledi. Takım ve ligle ilgili bilgi alan Şevki Yılmaz genç başkanımız ve çalışmalarını takdir etti, "Seçilme yaşının 18'e indirileceği dönemde gençleri böyle işlerin başında görmek güzel. Önce inanın. Her şey inanmakla başlar" dedi, başarı diledi.

DESTEK SIKINTISI VAR

Kulübün içinde bulunduğu durumu, kuruluş sürecini, gelinen aşamayı, yaşanan zorlukları, sporculuk kariyerini ve takımın sportif başarısını aktaran kulüp başkanımız Erhan Yılmaz önceki dönemlere nazaran çok daha küçük bütçeyle ciddi başarı yakaladığımızı, destek bulamadığımızı, sponsor anlamında sıkıntı çektiğimizi ve devre arasında takıma takviye yapamadığımızı ifade etti. Başkanımız Yılmaz, "Şehrimizin dışındaki kamuoyunun, bu camiadaki insanların dikkatini çektiğimiz kadar kendi kentimizin dikkatini çekemedik" şeklinde konuştu.

FORMA- Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, bir dönem Türk siyasetine damgasını vuran Refah Partisi'nden 20.dönem milletvekili seçilen ve halen siyaseten kanaat önderliği yapan Şevki Yılmaz'a Kocaeli Birlikspor'un formasını hediye etti ve kendisini maçlarımızda da görmek istediğini söyledi.

BİRLİKTE- Kulüp başkanımız Erhan Yılmaz, başkan vekilimiz Ozan Keser ve sportif direktörümüz Cem Sinan Vergül'ü ağırlayan Şevki Yılmaz başarı diledi.

Şevki Yılmaz, başkanımızı ağırladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şevki Yılmaz, başkanımızı ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf? Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı