Seydişehir'de 2011'in En Kaliteli Kurumu Alüminyum İlköğretim Okulu - Son Dakika

Seydişehir'de 2011'in En Kaliteli Kurumu Alüminyum İlköğretim Okulu

05.01.2012 12:00
Seydişehir'de 2011'in En Kaliteli Kurumu Alüminyum İlköğretim Okulu, System.String[]

2011-2012 eğitim öğretim yılı toplam kalite yönetimi çalışmaları kapsamında düzenlenen proje sonunda Alüminyum İlköğretim Okulu yılın en kaliteli kurumu seçildi.

2011-2012 eğitim öğretim yılı toplam kalite yönetimi çalışmaları kapsamında düzenlenen proje sonunda Alüminyum İlköğretim Okulu yılın en kaliteli kurumu seçildi.

Alüminyum İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Çetinel, gazetecilere yaptığı açıklamada, en kaliteli okul seçilmelerinde kendilerine destek veren okul aile birliği, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Kurum olarak kendilerini alüminyum ailesi olarak gördüklerini ifade eden Çetinel, çalışmaları aile ortamı içerisinde yaptıkları için başarılı olduklarını dile getirdi.

Çetinel, hiç bir başarının tesadüfler sonucu olmadığını çok iyi bildiklerini, planlı ve programlı çalışmalar sonucunda başarılı olduklarını vurguladı.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Seydişehir'de 2011'in En Kaliteli Kurumu Alüminyum İlköğretim Okulu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul'daki pandemi toplantısına neden çağrılmadı? İşte olayın perde arkası Garry Rodrigues'ten Galatasaray itirafı: Transferin son günü beni istediler Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Lokantada birbirlerine girdiler: Tekme ve yumruklar havada uçuştu Koronavirüs nedeniyle talep patlaması yaşayan grip aşısı uygulanmasına başlandı: Öncelik yüksek risk grubunun Hazer Amani ile boşanacağı konuşulan Sıla, gizemli bir erkekle görüntülendi Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Lübnanlı Ramadan, çocuklarıyla huzur içinde yaşamak istiyor