Seydişehir'de Kadınlar Cenaze Yıkamayı Öğreniyor - Son Dakika

Seydişehir'de Kadınlar Cenaze Yıkamayı Öğreniyor

19.01.2012 12:40
Seydişehir'de Kadınlar Cenaze Yıkamayı Öğreniyor, System.String[]

Seydişehir Halk Eğitim Merkezi, Akçalar beldesinde kadınlara yönelik cenaze yıkama kursu açtı.

Seydişehir Halk Eğitim Merkezi, Akçalar beldesinde kadınlara yönelik cenaze yıkama kursu açtı.

Akçalar Beldesi'nde açılan kursa 17 kadın katılıyor. Kursiyerlere bir ay boyunca 32 saat ders verilecek.

Halk eğitim merkezi müdürlüğü olarak beldede bu sıkıntıyı gidermek amacı ile böyle bir kursun açılmasını uygun gördüklerini ifade eden Seydişehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Yıldız, "Bu kursun faydalı olacağını umut ediyoruz" dedi.

Cenaze yıkama kursuna katılan kursiyerlerden Fatmana Arık (47), "Böyle bir kursa katıldığım için çok mutluyum. Bir cenazenin yıkanması ve son yolculuğun uğurlanması konusunda bilgiler aldık" diye konuştu.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Seydişehir'de Kadınlar Cenaze Yıkamayı Öğreniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret