Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Seydişehir'de Millet Bahçesi açıldı - Son Dakika

Seydişehir'de Millet Bahçesi açıldı

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Millet Bahçesi Seydişehir'de açıldı. Açılışta konuşan yetkililer, projelerle Türkiye'ye yeni bir vizyon kazandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Kurum'a teşekkür etti. Millet Bahçesi, içinde düğün salonu, kitap kafesi, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve spor alanları gibi birçok aktivite alanı barındırıyor.

Seydişehir\'de Millet Bahçesi açıldı
30.04.2023 - 13:34,

Seydişehir ilçesinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Millet Bahçesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, Millet Bahçesi projeleriyle Türkiye'ye yeni bir vizyon kazandıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da, yapılan Millet Bahçesi'nin, Ereğli'den sonra ikinci en büyük Millet Bahçesi olduğunu söyledi.

Altay, "Millet Bahçesi deyince sadece yeşil alanlardan oluşan bir alan değil, bir bahçe değil. İçinde düğün salonu, kitap kafesi, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, spor alanlarıyla birlikte adeta Seydişehir'in yeni cazibe merkezlerinden birinin açılışını gerçekleştireceğiz." dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal da, yapılan millet bahçelerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla hayata geçirdiklerini söyledi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Güncel Seydişehir'de Millet Bahçesi açıldı - Son Dakika


Advertisement