Seydişehir'den Kısa Kısa - Son Dakika

Seydişehir'den Kısa Kısa

28.04.2018 10:16
Seydişehir'den Kısa Kısa, System.String[]

Seydişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı.

Seydişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı.

İlçe Halk Eğitimi Merkezi'nde açılan yıl sonu sergisine, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, vatandaşlar ve kursiyerler katıldı.

Halk Eğitim Müdürü Refik Dereli, yaptığı konuşmada, her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine uygun kurslar düzenlendiğini belirterek, serginin açılmasına destek sağlayan herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından serginin açılışı yapıldı.

Açılışın ardından Kaymakam Erdoğan ve diğer protokol üyeleri, kursiyerler tarafından yapılan ürünleri inceledi.

Milletvekili Erdoğan'dan ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan, partisinin Seydişehir ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Milletvekili Erdoğan, ziyarette yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimleri için teşkilat olarak adeta gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

24 Haziran'daki seçimin önemli olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Hiç birimizin şikayet etmeye, mazeret üretmeye hakkı yok. Gece gündüz demeden çalışmalıyız. Ülkemizi gelecekte 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma noktasında gayret etmek durumundayız. Cumhurbaşkanımızı 24 Haziran genel seçimlerinde başkan olarak büyük bir çoğunlukla seçeceğiz. Allah, o günü yine gösterecek ve tekrar bir tarih yazacağız."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Seydişehir'den Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Son Dakika! Batman ve Diyarbakır'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı