Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi - Son Dakika

Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi

08.04.2021 16:05
Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi, System.String[]

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Pandemi Mücadale Koordinatörü Ferhat Tükel pazar yerinde denetimlerde bulundu.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Pandemi Mücadale Koordinatörü Ferhat Tükel pazar yerinde denetimlerde bulundu.

Kaymakam Erdoğan ve Başkan Mehmet Tutal, Kovid-19 tedbirleri kapsamında pazar alanında incelemelerde bulunurken, esnafın ve vatandaşların maske ve mesafe kurallarına uyup uymadıklarını kontrol etti.

Kaymakam Erdoğan ve Başkan Tutal, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle vatandaşların ve esnafın Ramazan ayını kutladı.

Başkan Tutal, esnaf ve alışveriş yapan vatandaşların kurallara riayet ettiğini gözlemlediklerini ifade ederek, "Bizim hemşehrilerimizden ricamız maske ve mesafe kurallarına uymaları. Kalabalık ortamlarda daha dikkatli olmaları. Kurallara uyar ve dikkatli olursak inanıyorum ki bu salgının üstesinden gelebiliriz. Ben salgın sürecinde gerekli hassasiyeti göstererek kurallara uyan hemşehrilerimize ve görev yapan sağlık personelimize, ilçe emniyet müdürlüğü ekiplerimize, ilçe jandarma komutanlığı ekiplerimize ve belediye personelimize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaymakam Erdoğan da pazar yerinde esnaf ve alışveriş yapan vatandaşların genel itibarıyla kurallara uyduğunu bildirdi.

Özellikle esnaf ve vatandaşları maske konusunda görevli birimler ile sürekli uyardıklarını dile getiren Erdoğan, "Tüm uyarılara rağmen kurallara uymayan vatandaşlarımız haklarında yasal işlem yapılıyor. İlçemizdeki vatandaşlarımız kısıtlamalara büyük oranda uyuyorlar." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Seydişehir Kaymakamı Erdoğan ve Belediye Başkanı Tutal'dan pazar yeri denetimi - Son Dakika


Son Dakika

Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı "Benim oğlum Hira'dan daha zeki" diyen Cem Yılmaz'a Demet Akalın'dan yanıt: Ondan daha merhametli olduğum kesin Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz Esra Erol'da şaşkına çeviren anlar! Esra Erol'da şaşkına çeviren anlar! "Karımdan şiddet görüyorum" diyen adam bu sefer de kameralar önünde darp edildi Uygunsuz mesaj atarak karısını taciz eden şahsı defalarca böyle bıçakladı Uygunsuz mesaj atarak karısını taciz eden şahsı defalarca böyle bıçakladı Hande Sarıoğlu'ndan Ahmet Hakan'a sert tepki: Beni tanısaydı dans ederken ağzının suyu akardı Hande Sarıoğlu'ndan Ahmet Hakan'a sert tepki: Beni tanısaydı dans ederken ağzının suyu akardı İlginç tasarımıyla dikkat çeken bu motosikletin dünyada eşi benzeri yok İlginç tasarımıyla dikkat çeken bu motosikletin dünyada eşi benzeri yok