Seydişehir Kitap Günleri" - Son Dakika

Seydişehir Kitap Günleri"

06.04.2018 12:57
Seydişehir Kitap Günleri

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan "Seydişehir 2. Kitap Günleri" 16 Nisan'da başlayacak.

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan "Seydişehir 2. Kitap Günleri" 16 Nisan'da başlayacak.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, konuya ilişkin açıklamasında 16-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve bu yıl ikincisi yapılacak etkinliğin ünlü yazarlara ev sahipliği yapacağını kaydetti.

Etkinliğin, 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda düzenleneceğini dile getiren Tutal, kitap günlerinin, sosyal etkinliklere katkı sağlayacağını belirtti.

Bir hafta süreyle açık kalacak etkinliğe 19 yazar ile çok sayıda yayınevinin katılacağı bilgisini veren Tutal, "Yazarlarımız Kahraman Tazeoğlu, Turgay Güler, Yavuz Bahadıroğlu, Vehbi Vakkasoğlu, Talha Uğurluel, Hayati İnanç, Mete Yarar okurları için Şaban Cengiz Kültür Merkezi'nde konferans verecek ve kitaplarını imzalayacak. Diğer yazarlarımız Atilla Yaramış, Tuğba Coşkuner, Ahmet Bulut, Tolga Akpınar, Kadir Sulak, Mine Sota, Vural Kaya, Fatih Babaoğlu, Hüseyin Muşmal, Melih Karauğuz, Ayşe Ünüvar ve Ali Aktaş da okullarımızda öğrencilerle söyleşi yaptıktan sonra 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda kitaplarını imzalayacak." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Seydişehir Kitap Günleri' - Son Dakika


Son Dakika

Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklama: Tehlike bertaraf edilir ama açıklanmaz Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü