Seyitömer İşçileri Ankara'da - Son Dakika

Seyitömer İşçileri Ankara'da

15.05.2013 20:02
Seyitömer İşçileri Ankara'da, System.String[]

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, özelleştirilen Seyitömer işçilerinin durumuyla ilgili çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü kaydetti.

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, özelleştirilen Seyitömer işçilerinin durumuyla ilgili çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü kaydetti.

Kinay, yaptığı açıklamada, Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilme süreciyle ilgili, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Murat Mercan Başkanlığı'nda, Özelleştirme İdaresi Başkanı ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yetkililerinin de hazır bulunduğu bir toplantı gerçekleştirildiğini ifade etti.

Toplantıda, Tes-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Eşref Erdem, Maden-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Ahmet Ateş ve sendika yetkilileri de toplantıda hazır bulunduğu açıklandı.

Kinay ve sandika başkanları toplantının ardından yaklaşık 110 Seyitömer Termik Santrali işçisi ile birlikte yemek yendi.

Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, yemek sonrası işçilere, başından beri bizzat takip ettiği Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilmesi ile alakalı gelinen süreci ve yapılan görüşmeleri aktarıldı.

Milletvekili Kinay, "Bugün Enerji Bakanlığı'nda Seyitömer'de çalışan işçilerimizle ilgili geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdik.Sendika başkanlarımız nakil, tazminat ve 4-C konularında işçilerimizin beklenti ve isteklerini aktardılar. Çalışmalar olumlu yönde sürüyor" dedi.

(EFE)

15.05.2013 19: 52: 59

TSI

NNNN - KÜTAHYA

Seyitömer İşçileri Ankara'da
Seyitömer İşçileri Ankara'da

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Seyitömer İşçileri Ankara'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış