Son Dakika Haberleri: Geçtiğimiz Hafta Dünyaevine Giren Burcu Esmersoy'un Nikah Töreninden Yeni Görüntüler

Geçtiğimiz Hafta Dünyaevine Giren Burcu Esmersoy'un Nikah Töreninden Yeni Görüntüler

2 ay önce

Burcu Esmersoy, nişanlısı Berk Suyabatmaz'la 15 Mayıs 2018'de Şeyma Subaşı'nında katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmişti. New York Türk Başkonsolosluğu'nda düzenlenen düğünün ardından yeni görüntüler ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un Berk Suyabatmaz'la geçen hafta gerçekleşen, esprili bir o kadar da hüzünlü anların yaşandığı düğün törenin ve gelinlik provasının yeni görüntüleri yayımlandı. Çiftin heyecanlı halleri ve mutlulukları gözlerden kaçmadı.

''EVDE YEMEK YAPARKEN TAKASIM VAR''

Burcu Esmersoy'un gelinlik provasındaki heyecanlı ve duygusal hali gözlerden kaçmadı. Esmersoy saçına takılan duvağı o kadar beğenmiş ki evde yemek yaparken bile takmak istemiş.

ÇİFT BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA ''EVET'' DEDİ

Provanın ardından nikahın kıyılacağı New York Türk Baş Konsolosluğuna geçen heyecanlı çift bir ömür boyu mutluluğa ''evet'' dedi. Duygusal anların yaşandığı törende daha sonra çiftin esprileriyle birlikte ortam eğlenceli bir hal alıyor.

''AYAĞA NE ZAMAN BASILIYOR?''

Ünlü çift imzaları attıktan sonra Burcu Esmersoy davetlilere ilginç bir soru yöneltiyor. Ayağa ne zaman basıyorduk diyen Esmersoy herkesi kahkahaya boğuyor.

ŞEYMA SUBAŞI'NIN DA BULUNDUĞU BİR EĞLENCE DÜZENLEDİ

Nikah sonrasında ünlü sunucu arkadaşlarıyla birlikte bir mekanda aralarında Şeyma Subaşı'nın da bulunduğu bir eğlence düzenledi. Eğlence sırasında yeni gelin Esmersoy mutluluğunu ifade eden kısa bir konuşma yaptı.


YORUMLAR


Kenan Sofuoğlu, Barış Atay, Alpay Özalan ve Saffet Sancaklı Milletvekili Seçildi mi? İşte Merak Edilen Sonuç Erdoğan Yüzde 95 Oy Alarak Rekor Kırdığı Sincik'in Belediye Başkanını Arayarak Teşekkür Etti

Son Dakika! Muharrem İnce: Erdoğan'ın Kazandığını Kabul Ediyorum