Son Dakika Haberleri: Geçtiğimiz Hafta Dünyaevine Giren Burcu Esmersoy'un Nikah Töreninden Yeni Görüntüler

Geçtiğimiz Hafta Dünyaevine Giren Burcu Esmersoy'un Nikah Töreninden Yeni Görüntüler

7 ay önce

Burcu Esmersoy, nişanlısı Berk Suyabatmaz'la 15 Mayıs 2018'de Şeyma Subaşı'nında katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmişti. New York Türk Başkonsolosluğu'nda düzenlenen düğünün ardından yeni görüntüler ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un Berk Suyabatmaz'la geçen hafta gerçekleşen, esprili bir o kadar da hüzünlü anların yaşandığı düğün törenin ve gelinlik provasının yeni görüntüleri yayımlandı. Çiftin heyecanlı halleri ve mutlulukları gözlerden kaçmadı.

''EVDE YEMEK YAPARKEN TAKASIM VAR''

Burcu Esmersoy'un gelinlik provasındaki heyecanlı ve duygusal hali gözlerden kaçmadı. Esmersoy saçına takılan duvağı o kadar beğenmiş ki evde yemek yaparken bile takmak istemiş.

ÇİFT BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA ''EVET'' DEDİ

Provanın ardından nikahın kıyılacağı New York Türk Baş Konsolosluğuna geçen heyecanlı çift bir ömür boyu mutluluğa ''evet'' dedi. Duygusal anların yaşandığı törende daha sonra çiftin esprileriyle birlikte ortam eğlenceli bir hal alıyor.

''AYAĞA NE ZAMAN BASILIYOR?''

Ünlü çift imzaları attıktan sonra Burcu Esmersoy davetlilere ilginç bir soru yöneltiyor. Ayağa ne zaman basıyorduk diyen Esmersoy herkesi kahkahaya boğuyor.

ŞEYMA SUBAŞI'NIN DA BULUNDUĞU BİR EĞLENCE DÜZENLEDİ

Nikah sonrasında ünlü sunucu arkadaşlarıyla birlikte bir mekanda aralarında Şeyma Subaşı'nın da bulunduğu bir eğlence düzenledi. Eğlence sırasında yeni gelin Esmersoy mutluluğunu ifade eden kısa bir konuşma yaptı.


YORUMLAR


Doktor Cinayetinde Siyah Dekolteli Tuzak! İfadeler Kan Dondurdu Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek