Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı, Çoğu Kıyafetini Satışa Çıkarıyor

Şeyma Subaşı, Çoğu Kıyafetini Satışa Çıkarıyor

7 gün önce

Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, evliyken taşındığı villadan taşınırken dolabındaki fazla kıyafetlerini de bir butikle anlaşarak satışa çıkaracak.

Acun Ilıcalı ile olan mutlu ilişkisini 18 Eylül 2017'de nikah masasına taşıyan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son aylarında ani bir kararla tek celsede boşandı. Ayrılığın ardından Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, şu sıralar kıyafetlerini satmaya karar vermesiyle gündeme geldi.

KIYAFETLERİNİ SATIŞA ÇIKARIYOR

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL nafaka alan Şeyma Subaşı, yeni taşınacağı evde kıyafetlerini koyacak yer konusunda sıkıntı yaşayacağı için bir çok elbisesini satışa çıkartmaya karar verdi. Instagram'dan 3 milyon takipçisine kıyafetlerini satacağı haberini veren Şeyma Subaşı, takipçileriyle buluşabilmek için kıyafetleri internet üzerinden satmak yerine Bebek'te bir butikle anlaşacağını söyledi.

Subaşı'nın kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak yerine satışa çıkarması ise akıllara 'Kazandığı para yetmiyor?' sorusunu getirdi.

Şeyma Subaşı, Çoğu Kıyafetini Satışa Çıkarıyor
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 08:22 

YORUMLAR


BDDK 100 Bin Dolar ve Üstü Alımlarda Bir Gün Bekleme Kararına Açıklık Getirdi Ysk'da Gerekçeli Karar İçin Kritik Gün Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu Evli Oyuncu Ron Perlman, Rol Arkadaşı Allison Dunbar ile Öpüşürken Yakalandı