Şeyma Subaşı, direk dansı pozunu "Yine yaptım" notuyla paylaştı - Son Dakika

Şeyma Subaşı, direk dansı pozunu "Yine yaptım" notuyla paylaştı

3 ay önce

Her paylaştığı fotoğraf ve video ile adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, direk dansı öncesi çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Subaşı'nın fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolar ile her zaman gündemde kalmayı başaran Şeyma Subaşı, direk dansı öncesi çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

"YİNE YAPTIM" NOTUYLA PAYLAŞTI

Instagram hesabından 3 milyon takipçisi bulunan ve sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Şeyma Subaşı, direkte ters bir şekilde durduğu pozunun altına "yine yaptım" açıklamasını yazdı.

Subaşı'nın paylaşımı 50 binin üzerinde beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

"BİRİLERİ BEN SUSUYORUM DİYE BENİM ÜZERİMDEN REKLAMINI YAPIYOR"

Öte yandan, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde kafesine haciz geldiği yönündeki iddiaları yalanladı. Konu hakkında açıklama yapan Subaşı, "Böyle bir durum kesinlikle yaşanmadı. Birileri ben susuyorum diye üzerimden reklam yapmaya çalışıyor. Daha önce hakkımda ne söylerlerse susuyordum. Baktım ben sustukça, 'nasıl olsa Şeyma susuyor, biz de konuşalıma döndü iş. Onun için artık ben de susmayacağım. Artık hakkımda kim ne yalan haber yaparsa anında cevabını vereceğim" dedi.

Şeyma Subaşı, direk dansı pozunu Yine yaptım notuyla paylaştı
Kamerayla poz veren Şeyma Subaşı'nın büyük görünen ayakları takipçilerinin dikkatinden kaçmadı

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2019 06:02 

YORUMLAR


Son Dakika

Telefonunu incelediği eski eşini bıçaklayarak ağır yaraladı
Kan donduran kaza! Havada taklalar atan kadının kafası aracın arka camından içeri girdi Amsterdam Belediyesi, turist sorununu erotik merkez ve cinsel ilişki oteliyle çözecek