Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı ile Aşk Yaşadığı iddia Edilen Fransız DJ Guido, İlk Kez Konuştu

Şeyma Subaşı ile Aşk Yaşadığı iddia Edilen Fransız DJ Guido, İlk Kez Konuştu

5 gün önce

Şeyma Subaşı ile samimi fotoğraflarıyla gündeme gelen Fransız DJ Guido, sosyal medya üzerinden takipçisinden gelen soru üzerine aşk iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı ile aşk yaşadığı iddia edilen ve samimi fotoğrafları ile dikkat çeken Fransız DJ Guido, sosyal medya üzerinden takipçisinin yönelttiği soruyu, "Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım" diyerek yanıtladı.

"HER ŞEYİ KADERE BIRAKALIM"

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, Meksika Tulum'da tatilini yaparken Fransız DJ GUido ile samimi görüntüleri paylaşılmış ve ikili arasında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Fransız DJ Guido Senia, sosyal medya üzerinden takipçisinden gelen "Şeyma ile ilgili sorulara cevap vermiyorsunuz, bir ilişkiniz var mı, yok mu" sorusuna yanıt verdi. Fransız DJ, verdiği verdiği cevapta, "Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım" ifadesini kullandı.

ÇOK KONUŞULMUŞTU

Şeyma Subaşı ile DJ Guido'nun Meksika Tulum'da bir plajda çekilen samimi görüntüleri, ikili arasında aşk iddialarını gündeme getirmişti.


YORUMLAR (1)


Şeyma Subaşı'nın Aşk Yaşadığı İddia Edilen Fransız DJ ile Videosu Ortaya Çıktı Uyuşturucu Kullandığı İddia Edilen Eser Yenerler, Suç Duyurusunda Bulundu

'10 Years Challenge' Akımına Katılan Sara Shampaio, Yatak Pozuyla Meydan Okudu Ata Demirer, '10 Years Challenge' Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı