Son Dakika Haberleri: Şeyma Şubaşı'ndan Kitap Açıklaması: Olay Yaratacak!

Şeyma Şubaşı'ndan Kitap Açıklaması: Olay Yaratacak!

2 ay önce

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle tanınan ve boşanma haberlerinin ardından magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, çıkaracağı kitabıyla ilgili konuşarak, "Olay yaratacak." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle tanınan ve boşanma haberlerinin ardından magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, çıkaracağı kitabıyla ilgili konuştu.

"YAZ BAŞINDA ÇIKACAK"

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle tanınan ve ayrılık sonrası da magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı önceki gün İstinye'de objektiflere yansıdı. Boşanma sonrası yeni bir aşka yelken açan ve İtalyan DJ Guido Senia aşk yaşayan Subaşı, Kartalkaya tatili sonrası alışveriş turundaydı. Subaşı spor kıyafetleri ile objektiflere poz verdi. Son olarak kitap yazacağının haberleri ile gündem olan ve sosyal medyada da eleştiri oklarını üzerinde toplayan güzel, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Subaşı, kitabın ne zaman çıkacağını soran gazetecilere, "Kitap yaz başında çıkacak ve olay yaratacak." şeklinde kısa bir cevap verdi.


YORUMLAR


Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu