Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı'ndan Sevgilisine Dikkat Çeken Gönderme: Yeterli Olmuyor

Şeyma Subaşı'ndan Sevgilisine Dikkat Çeken Gönderme: Yeterli Olmuyor

27 gün önce

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı göndermeyle dikkatleri üzerine çekti. Subaşı paylaştığı fotoğrafa, "Yeterli olmuyor." notunu ekledi.

Geçtiğimiz yılın son günlerinde İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile birlikte görüntülenen ve o zamandan bu yana tutkulu bir aşk yaşayan Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla sevgilisine göndermeler yapmaktan geri durmuyor.

"YETERLİ OLMUYOR"

Senia ile yaşadığı beraberlik sırasında spora ve özellikle de boksa daha çok ilgi duymaya başladığı görülen Subaşı, hesabından yaptığı son paylaşımla boksun kendisi için bir tutkuya dönüşmeye başladığı gösterdi. Geride bıraktığımız haftalarda İtalyan sevgilisini İstanbul'da ağırlayan ve sonrasında da ona boks eldivenleri hediye eden Subaşı, bir kum torbası çalışmasının ardından elinde boks eldivenleriyle torbaya sarılmış olarak göründüğü kareyi "Yeterli olmuyor" sözleriyle paylaştı.

Şeyma Subaşı'ndan Sevgilisine Dikkat Çeken Gönderme: Yeterli Olmuyor
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 04:42 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi