Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı'nın Doğal Hali Sosyal Medyayı Salladı

Şeyma Subaşı'nın Doğal Hali Sosyal Medyayı Salladı

4 gün önce

Yaptığı her paylaşımla gündem yaratan Şeyma Subaşı'nın, Instagram hesabının story bölümünde makyajsız fotoğrafını paylaşması çok konuşuldu.

Acun Ilıcalı ile evliliğiyle gündeme gelen ve yaptıklarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı'nın makyajsız paylaşımı sosyal medya olay oldu. Kimi takipçileri Subaşı'nın makyajsız fotoğrafını beğenirken kimi takipçileri ise fotoğrafı beğenmedi.

"NO MAKE UP" AKIMINA UYDU

Şeyma Şubaşı'nın makyajsız fotoğrafını değerlendiren takipçileri, makyajsız fotoğrafıyla Instagram'ın akımlarından biri olan "No make up" akımına uyduğu yorumlarında bulundu.

DOĞAL GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Geçtiğimiz günlerde bir altın firmasının reklam yüzü olmasıyla gündeme gelen Şeyma Şubaşı, doğal güzelliğiyle büyüledi. Bazı takipçileri Subaşı'nın makyajsız fotoğrafını eleştirilirken bazı takipçileri ise çok beğendi. Paylaşımı beğenen takipçileri, "Doğal güzelliğiyle büyüledi" yorumunu yaptı.


YORUMLAR (69)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fatih Terim, Darp Raporu Alan Kebapçı Selahattin'i Hedef Aldı Dünya Kupası Finaline Ankaragücü Bayrağı Damga Vurdu

Konya Polisten Kaçış Videosunu Sosyal Medyadan Paylaşınca Yakalandı Hd Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem'den İntizar Paylaşımı: Seni Seviyoruz ve Yanındayız