Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi - Son Dakika

Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi

15.01.2021 09:45

Bir süredir Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, günlerdir yüzünü gizleyerek fotoğrafını yayınladığı sevgilisini ilk kez gösterdi. Instagram'dan sevgilisiyle sarmaş dolaş pozunu paylaşan Subaşı "Çok aşığım, nazar değmesin" notunu yazmayı ihmal etmedi.

Uzun süredir yurt dışında yaşayan ve tatil yaptığı fotoğrafları sık sık Instagram hesabından paylaşım yapan Şeyma Subaşı, yeni bir aşka yelken açtı. Sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile paylaştığı fotoğraflarda hem aşkının yüzünü gizleyen Subaşı, kural bozdu.

"NAZAR DEĞMESİN"

Sevgilisiyle sarmaş dolaş çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Şeyma Subaşı, aşka gelerek "Bu delilik, çok aşığım. Nazar değmesin" notunu yazdı.

Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi

ŞEYMA'YA 2 MİLYONLUK SAAT JESTİ

Dün yine sevgilisinin yüzünü kapatmayı tercih eden Subaşı, kolundaki lüks marka saat ile dikkat çekmişti. Subaşı'na sevgilisinin hediye ettiği saat tam 2 milyon 174 bin TL değerinde olduğu ortaya çıkmıştı.

Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi
Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi

Son Dakika Magazin Şeyma Subaşı, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü ilk kez gösterdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Selin Yeninci, yoğun bakıma kaldırıldı Ali Koç, Erol Bulut'un gönderileceği iddialarına noktayı koydu: Öyle bir düşüncemiz hiç yoktu Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı BAYKAR CEO'su Bayraktar: Rus elektronik harp sistemleri, TB-2'leri 1 saat bile durduramadı Öğretmende mutasyonlu virüs tespit edildi, okulda büyük panik yaşandı Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme geldi Son Dakika: CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar partisinden istifa etti Sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Taşıyan, acil olarak nakil bekliyor