"Şeyma Subaşı X Atasay VOL : 2" - Son Dakika

"Şeyma Subaşı X Atasay VOL : 2"

23.01.2019 17:29

2018 yazında büyük ilgi gören ilk Şeyma Subaşı X Atasay Kapsül Koleksiyonu'nun ardından ikinci koleksiyonun tanıtımı 22 Ocak Salı günü yapıldı.

Uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan Şeyma Subaşıpozitif enerji dolu, maceracı ve renkli ruhunu Atasayiş birliği ile birbirinden iddialı tasarımlara dönüştürdü. Şeyma Subaşı veAtasay'ın ödüllü tasarım ekibinin birlikte ortaya çıkardığı koleksiyonda pop art akımının ikonik sembollerinden dudak, göz, yıldız ve şimşek, sağlıklı beslenmeye gönderme yapan ananas ve avokado gibi birçok sembol, renkli taşlar ve altınla buluşuyor. Taşlı şimşekli gözlerden oluşan kolyeler nazarlığa modern bir dokunuş getiriyor. Her zaman doğallığı ile ön planda olan ve pozitif düşüncenin önemini savunan Şeyma Subaşı'nın "you go girl", "happy life", "girl power" ve daha birçok mesaj veren sloganları da koleksiyonda önemli yer tutuyor.

"Şeyma Subaşı X Atasay"2. kapsül koleksiyonunun tanıtımı, 22 Ocak Salı günü ünlü isimlerin katılımıyla Healtish Cafe'de gerçekleşti. Atasay CEO'su Atasay Kamer ve Şeyma Subaşı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete Dila Tarkan, Zeynep Çarmıklı, Ayşe Kucuroğlu, Pelin Kaya, Tolga Sezgin, Sarp Yaman, Cihan Senözlü, Aslıhan Doğan Turan, Tuğçe Postoğlu gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

"Atasay X Şeyma Subaşı"2.kapsül koleksiyonun kendisinden bir parça olduğunu belirten Şeyma Subaşı; "Pozitif enerjili ve renkli ruh halimle, yaşam biçimimi tasarımlara yansıttım. Atasay ile birlikte hazırladığımız bu kapsül koleksiyonun her parçasında pozitif enerji ön planda. Koleksiyonun sizlerle buluşması için sabırsızlanıyorum" diyor.

 Şeyma Subaşı X Atasay VOL : 2

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Şeyma Subaşı X Atasay VOL : 2' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor'da bir futbolcu, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Azerbaycan ordusu, 13 köyü daha Ermenistan işgalinden kurtardı Göztepe ile karşılaşacak Kasımpaşa'da 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı Süper Lig hakemi Ümit Öztürk koronavirüse yakalandı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı Son dakika: Borç yapılandırmasının detayları belli oldu: Vergi, SGK, KYK, trafik, köprü borcu ve cezalarını kapsayacak