Seyyar kömürcü, zabıtaya kızdı kendini yaktı! Durumu ağır - Son Dakika

Seyyar kömürcü, zabıtaya kızdı kendini yaktı! Durumu ağır

17.01.2022 21:39

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, zabıta ekiplerinin boş arazideki kömür çuvallarını alması konusunda uyardığı 63 yaşındaki seyyar kömürcü Süleyman Ekici, benzin dökerek kendini yaktı. Vücudunda ikinci ve üçüncü derece yanıklar bulunan Ekici'nin hastanede tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Beldibi Mahallesi Emecikli sokak üzerinde bulunan boş arazide meydana gelen olayda; Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 4 gün önce boş araziye gelerek seyyar kömür satışı yapan Süleyman Ekici'yi çuvalları kaldırması konusunda uyarıda bulundu.

ZABITALAR BİR KEZ DAHA UYARDI, ÜZERİNE BENZİN DÖKÜP YAKTI

Bugün boş araziye gelen zabıta ekipleri, çuvalları kaldırması konusunda Ekici'yi bir kez daha uyardı. Yaşanan sözlü tartışma sonrası Ekici, aracından aldığı ve içerisinde benzin olan bidonu üzerine dökerek, çakmakla ateşe verdi.

Marmaris'te seyyar kömürcü zabıtaya kızdı kendini yaktı

ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Bir anda alev topuna dönen Ekici, can acısıyla koşmaya başladı. Seyyar kömürcüyü çevredeki bir kişi durdurarak üzerine su döküp battaniye ile sararak alevleri söndürdü.

HER YERİ YANDI, DERDİNİ ANLATMAYA ÇALIŞTI

Söndürülen Süleyman Ekici, bir yandan derdini anlatırken, bir yandan da ayakta durmaya çalıştı. Sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Ekici'yi ambulansla Marmaris İlçe Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne getirdi.

Marmaris'te seyyar kömürcü zabıtaya kızdı kendini yaktı

DURUMU AĞIR

Vücudunda 2'nci ve 3'üncü derecede yanıklar bulunan Ekici, ilk tedavinin ardından hayati tehlikesi nedeniyle Fethiye Özel Lokman Hekim Hastanesi'ne sevk edildi.

ZABITALARIN VE İKİ TANIĞIN İFADESİ ALINDI

Polis ekipleri ise olay yerinde inceleme yaptıktan sonra 2 tanık ile zabıta ekiplerinin ifadesini aldı. Konuyla ilgili Marmaris Belediyesi'nden bir açıklama yapılmadı. Polis soruşturmayı sürdürüyor.

Seyyar kömürcü, zabıtaya kızdı kendini yaktı! Durumu ağır
Seyyar kömürcü, zabıtaya kızdı kendini yaktı! Durumu ağır
YORUMLAR
500
Benzine 1 lira 4 kuruş zam geldi! Litre fiyatı neredeyse 24 lira oldu! Benzine 1 lira 4 kuruş zam geldi! Litre fiyatı neredeyse 24 lira oldu! Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Hümas Gübre Tesisleri açıldı Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Hümas Gübre Tesisleri açıldı Kamu görevlilerine yönelik rüşvet operasyonunda itirafçılar, zabıtaları suçladı Kamu görevlilerine yönelik rüşvet operasyonunda itirafçılar, zabıtaları suçladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Seyyar kömürcü, zabıtaya kızdı kendini yaktı! Durumu ağır - Son Dakika


Advertisement